Форум Grebenka.com
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Гребінківський форум » Тематичні розділи » Спорт » Каток (На катке)
Каток
Lena
Лена Калашникова
Дата: П`ятниця, 07.01.2011, 09:20 | Сообщение # 1


Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Статус: Offline
А каток в нашем городе суперовый! такой ещё в Киеве поискать нужно. Не говорю уже про Лубны и прочие города.
 
Karat
Дата: Понеділок, 14.02.2011, 15:49 | Сообщение # 2


Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Статус: Offline
Цілком згідний. smile Хоч одна корисна забава з'явилась в Гребінці. Музика, світло, приємна компанія. Просто чудово. biggrin
 
Lena
Лена Калашникова
Дата: Понеділок, 30.01.2012, 19:15 | Сообщение # 3


Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Статус: Offline
Чому коли будувався спорткомплекс не можна було спроектувати професійну ковзанку? Кому потрібні оті обезанники що нстроїли по всій площі комплексу?
 
Алина
Дата: Понеділок, 17.12.2012, 19:19 | Сообщение # 4


Группа: Гости





А уже каток открытий можно там кататься????
 
Сеня
Дата: Понеділок, 17.12.2012, 23:42 | Сообщение # 5


Группа: Гости





Слышал что официальное открытие пранируется на 22 декабря в суботу
 
Сталін
Дата: Неділя, 23.12.2012, 21:33 | Сообщение # 6


Группа: Гости





А не можна на ковзанці якось музон поміняти? А то я ще в школу у 80-х ходив грали "Земляне" (Трава у дома) і до цих пір той же хіт... tongue
 
Сеня
Дата: Неділя, 23.12.2012, 21:36 | Сообщение # 7


Группа: Гости





Ще один недолік по ковзанці. У спорткомплексі де прокат ковзанів та так би мовити переодягальня при вході 12 плафонів для світла, світить тільки 3 лампочки з них. Це що економія? Чи немає за що купити енергозберігаючі світила? Там же не видно нічого.
 
Галкін
Дата: Неділя, 23.12.2012, 21:39 | Сообщение # 8


Группа: Гости





Я теж за, в мене для цього діла можу підогнать майже новий бабіннік є "Юпітер -106". З інтернета треба тільки нові записи скачать.
 
Сталін
Дата: Неділя, 23.12.2012, 22:15 | Сообщение # 9


Группа: Гости





Можна Діджея посадить і послугу зробити, заказ музики. Собі б на каву заробив і народу приємно. І пісеньки б нові були і дивись якість самого звуку був би кращий. Також пропоную перекрити лікарняний провулок, заодно і Піонерський. Де наше ДАІ? Там на самих штрафах можна за вечір заколотить. Люди ж не можуть до ковзнки дойти із за машин. Зробіть стоянку десь тільки ж не на клумбі і теж бабло є. Якщо з розумом і з миру по нитці я так прикинув за вечір 1000 грн. для стадіону - лєгко. 10 грн. квиток для дорослого занадто все таки. Розумію всі затрати, праця і все таке. Алеж дорослі не йдуть... Шукайте альтернативу. Це ж не діло, що 1-2 чоловіка катаються. Я наприклад вже не піду за 10 грн. хоч і отримую непогану зарплатню. Світло в роздягальні це навіть не обговорюється. Отой прокатник ковзанів це все міг би оплачувати. Яку користь він приносить для споркомлексу який я та багато моїх однокласників в свій час будували безкоштовно? Бабки можна дерти і з власника автомату гарячої кави. Не важко підрахувати доход за вечір і віддай 20 відсотків.

Добавлено (23.12.2012, 21:15)
---------------------------------------------
Обов'язковою умовою для ковзанки - є медик та міліціянт. Де вони? Там же стільки травм, куріння і навіть наркоманів. Коли будуть хокейні матчі зробіть символічну плату за вхід -1-2 грн. не більше. Вже на якусь лопату чи лампочку буде. Я наприклад не проти. тільки ж не 10 грн. Також можна проводити якісь свята на ковзанці, навіть туж саму дискотеку. Для школярів ялинка на льоду і якась вистава на новий рік. Зробити спільно із всіма школами району, та за новорічну виставу на льоду можна мерса купить...

 
Сталін
Дата: Понеділок, 24.12.2012, 16:28 | Сообщение # 10


Группа: Гости





Тепер декілька слів про лід та його якість. Тут хочеться висловити велику подяку Юрію Копилову за всі стараня. Не зважаючи на всі труднощі та капризи погоди як було заплановано на суботу відкрити ковзанку так і відкрили. Величезне спасибі! Ще хочу відмітити, що ковзанка в Гребінці на відкритій місцевості запрацювала найперша по всій Полтавській області. Повірте це величезний успіх. Щодо можливо якихось там ямок чи нерівностей то все виправиться за декілька заливань. Основне зроблено. Тут нідочого не підкопаєшся. Одним словом молодці.
 
Givi
Дата: Четвер, 01.12.2016, 10:27 | Сообщение # 11


Группа: Гости





А вцьому році планується ковзанка, звісно якщо дозволить погода?
 
Гребінківський форум » Тематичні розділи » Спорт » Каток (На катке)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки: