розділ: ПІДПРИЄМСТВА, ОРГАНІЗАЦІЇ ГРЕБІНКІВЩИНИ

 

 

 

Гребінківський районний центр зайнятості

Міністерство праці та соціальної політики України
Державний центр зайнятості
Виконавча дирекція Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття
Полтавський обласний центр зайнятості
Гребінківський районний центр зайнятості
 

 
Види послуг, які надає роботодавцям державна служба зайнятості:

   1.Інформування про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці.

   2.Інформування роботодавців у відповідності з профілем підприємств про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в центрі зайнятості (далі – ЦЗ).

   3.Інформування роботодавців про осіб, які шукають роботу та мають унікальні (рідкісні) професії, спеціальності або особисті якості, шляхом розміщення відомостей про них (без наведення прізвищ) на спеціальних стендах у секторі по роботі з роботодавцями та на відповідному файлі електронної бази даних ЄІАС.

   4.Інформування про витрати ЦЗ коштів страхового фонду з розкриттям досягнутого ефекту за статтями бюджету.

   5.Вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом.

   6.Здійснення на замовлення роботодавця підбору необхідних працівників із використанням психодіагностичних методик: проведення тестування, оцінка та інтерпретація результатів.

   7.Сприяння укомплектуванню кадрами підприємств, організацій, установ шляхом надання дотацій для фінансування частини витрат на оплату праці при прийомі на роботу певних категорій безробітних.

   8.Задоволення потреб у робочої силі при виконанні певних видів робіт, які потребують тимчасових працівників.

   9.Допомога в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом представлення вакансій для потенційних працівників в ході проведення ярмарок вакансій.

   10.Професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві.

   11.Надання комплексу спеціальних послуг у розв’язанні проблеми роботи із трудовим колективом в ситуації запланованого вивільнення працівників. З цією метою здійснення превентивних та адаптаційних заходів, спрямованих на підбір роботи, профнавчання, залучення до самозайнятості цих громадян, консультування щодо змісту їх прав і державних гарантій, психологічну адаптацію працівників до початку їх фактичного звільнення.

   12.Консультування щодо впровадження певних норм законодавства про працю і зайнятість, державне соціальне страхування на випадок безробіття, в т.ч. при вивільненні працівників.

   13.Забезпечення роботодавця повною інформацією щодо виконання ним обов’язків перед Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та його прав як страхувальника, здійснення автоматизованого обліку надходження коштів до Фонду.

   14.Допомога у підготовці текстів оголошень про вакансії і пошук кадрів для їх розміщення у ЄІАС, засобах масової інформації.

   15.Сприяння у проведенні роботодавцями співбесід із кандидатами на робочі місця – розробка і забезпечення відповідними рекомендаціями по техніці їх проведення, надання приміщень для зустрічі з кандидатами.

   16.Проведення семінарів для керівників підприємств та представників кадрових служб.

   17.Розміщення в центрах зайнятості у Паспортах ПОУ відомостей про підприємства, їх історію, продукцію, що вони випускають, соціально-економічне становище тощо, інформації про вакансії.

   18.Проведення ярмарок вакансій, конкурсу на звання „Кращий роботодавець року”, конкурсу на кращу публікацію про роботодавця.

   19.Реєстрація трудових договорів та консультації з порядку їх укладання.

   20.Консультування з використання праці іноземців.

   21.Консультування з працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці.

   22.Консультування щодо надання послуг з посередництва в працевлаштуванні за кордоном.
Послуги надаються державною службою зайнятості безкоштовно

 
Телефон, електронна адреса, години особистого прийому громадян:
 
Час прийому клієнтів

    • з 8:00 по 17:15
    • п'ятниця з 8:00 по 16:00
    • без перерви
    • вихідні дні: субота. неділя
ШИРОКОВА Наталія Анатоліївна

Код 0-259 (внутрішньообласний)
Код 0-5359 (загальнодержавний)
Тел.2-14-57
E-mail: cz1604@ cz.poltava.ua

37400, м. Гребінка,
вул. 50-років Жовтня, 2



 
Відділ організації профорієнтації центру зайнятості

Одним з найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов життєвої повноцінності. Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися. Необхідне найсерйозніше ставлення до цієї проблеми як батьків, так і молодих людей.

До питання вибору професії людина повертається інколи не раз. Уперше воно постає перед нею після закінчення неповної середньої школи. Для тих, хто продовжив шкільне навчання, це питання виникає знову після одержання атестату про середню освіту. Що робити далі: йти працювати, отримати професійно-технічну освіту чи вступити до вищого навчального закладу. Вирішуючи такі питання, необхідно зважити на всі їх аспекти.

Молоді люди, буває, самі не знають, що б їм хотілося робити. Їхні життєві інтереси ще не сформовані, і батьки так само мають досить туманне уявлення про можливості, що відкривають перед дитиною. Інколи виручають щасливі випадки, але набагато частіше впливають на вибір майбутнього фаху батьки, їх робота, уподобання. Та не завжди це можна вважати найкращим. Свою майбутню спеціальність молода людина повинна обирати самостійно, цілеспрямовано, не поспіхом.

Зверніться до служби зайнятості, де ви зможете більше дізнатись про професії, пройти профдіагностичне обстеження за допомогою сучасних психологічних методик. Служба зайнятості проводить різні профорієнтаційні заходи, які сприяють оптимальному розвитку молодої людини. Водночас це становить передумову найкращого вибору майбутньої роботи.

Під час профорієнтаційних заходів школярам розповідають про актуальні професій на сучасному ринку праці, про специфіку роботи певних спеціалістів, умови праці, кваліфікаційні вимоги до професій. Наприклад, чимало робітничих професій уявляються нам такими ж, як на початку століття.

Набагато  ширші наші знання про "престижні професії”, скажімо, менеджер, програміст, мерчендайзер тощо або ж професії рідних чи знайомих. Водночас сотні інших можливостей висококваліфікованої, цікавої, перспективної праці залишаються для молоді невідомими.

Роблячи ставку на "грошовиті” професії, люди забувають, що вище оплачувана праця буває складнішою і важчою фізично чи розумово, вимагає вищої кваліфікації, більшої відповідальності, затрат часу тощо. До того ж, більші гроші, вище становище не завжди самі по собі гарантують задоволення роботою.

Більшість наших громадян мають не "престижні”, а інші, корисні, необхідні й цікаві професії, які завжди потрібні  людям і актуальні на ринку праці.

Додатково:
   • Полтавський регіональний центр зайнятості





ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Что купить в спальню: диван или кровать

/_pu/71/02987196.jpg

Весільні букети для нареченої – краса та...

/_pu/71/64620555.jpg

Скільки разів на день і на тиждень можна...

/_pu/71/52938015.jpg

Капітальний ремонт квартири

/_pu/71/56879345.jpg

Що таке складаний електричний велосипед?...

/_pu/71/04367733.jpg

Чи має значення розмір клітора для оргаз...

/_pu/71/47319230.jpg

Як доглядати за клітором?

/_pu/71/34695125.jpg

Електросамокати: типи, функціональні хар...

/_pu/71/82612655.jpg

Что такое тканевый натяжной потолок

/_pu/71/82109899.jpg

Жити довше завдяки оптимізму: ключ до зб...

/_pu/71/71017698.jpg