загрузка...

загрузка...



Мини-чат

 
500



Последние комментарии

Шоколадные кексы с какао
Восхитительные кексики, какао заменила кэробом, муки насыпала 210...

Сніг... no
metis тобі лікуватись треба. Певен, що ти перший і гадиш.

Сніг...
яка краса! фотографу - сто балів!

Сніг...
metis , чому "шалунів"?




Новые публикации в блогах






Гребёнка в соцсетях







           ФОТО


Дизель-поезд Д1-688 + Д1-758 сообщением им. Т. Шевченко - Гребенка , перегон Писарщина - Гребенка


6 грудня, 2010 року, вул. Калініна, м. Гребінка, Полтавська область



Объявления





Погода, Новости, загрузка...



Часто ли вы ошибались, составляя мнение о человеке по первому впечатлению?
Всего ответов: 21








 

СПРАВОЧНИК

   
Поиск:   


Розклад руху приміських поїздів по станції Гребінка

Оновлено  17 листопада 2014 року
Расписание пригородных поездов по станции Гребёнка

Гребінка - Лубни - Ромодан - Полтава
ЩОДЕННО
НА РОМОДАН
N Курсування Відпр. Приб.
6354  Гребінка - Огульці  02:08  
6358  Гребінка - Огульці  08:47  
6324  Гребінка - Полтава (П)  14:23  
6328  Гребінка - Лубни  17:01  
6330  Гребінка - Ромодан  20:35  

ЩОДЕННО
ІЗ РОМОДАНА
N Курсування Відпр. Приб.
6831  Ромодан - Гребінка   01:29
6321  Ромодан - Гребінка   07:26
6351  Коломак - Гребінка   13:52
6361  Полтава (П) - Гребінка   16:34
6329  Лубни - Гребінка   19:53


Гребінка - Прилуки - Ніжин
ЩОДЕННО
 
НА ПРИЛУКИ
N Курсування Відпр. Приб.
6522  Гребінка - Ніжин  02:15  
6242  Гребінка - Прилуки  08:26  
6526  Гребінка - Ніжин  14:12  
6244  Гребінка - Прилуки  16:41  
6246  Гребінка - Прилуки  20:41  

ЩОДЕННО
ІЗ ПРИЛУК
N Курсування Відпр. Приб.
6241  Прилуки - Гребінка   07:10
6243  Прилуки - Гребінка   11:45
6523  Ніжин - Гребінка   13:07
6245  Прилуки - Гребінка   20:01
6527  Ніжин - Гребінка   23:11
 
 


Гребінка -  Черкаси - Ім. Т. Шевченка
ЩОДЕННО
 
ГРЕБІНКА -  ЧЕРКАСИ - ІМ. Т. ШЕВЧЕНКА (6063)
N Слідування Приб. Ст. Відпр.
6063  Гребінка     11:56
   Драбове-Барятинське  12:24 1 хв. 12:25
   Золотоноша-1 13:19 1 хв. 13:20
   Черкаси  14:10 10хв. 14:20
   Сміла 15:01 1 хв. 15:02
   Ім. Т. Шевченка 15:16    
 
Склад: Дизель поїзд 8 вагонів (осіннє-зимовий період 4-5 вагонів), ТЧ-% Одеської залізниці.
Загальний час в дорозі 3:27, відстань 122 км.
 
ГРЕБІНКА - ЧЕРКАСИ - ІМ. Т. ШЕВЧЕНКА (6069)
N Слідування Приб. Ст. Відпр.
6069  Гребінка     20:15
   Драбове-Барятинське 20:43 1 хв. 20:44
   Золотоноша-1 21:38 1 хв. 21:39
   Черкаси  22:27 7 хв. 22:34
   Сміла 23:14 1 хв. 23:15
   Ім. Т. Шевченка 23:27    
 
Склад: Дизель поїзд 4 вагони, ТЧ-% Одеської залізниці.
Загальний час в дорозі 3:19, відстань 122 км.


Ім. Т. Шевченка -  Черкаси - Гребінка
ЩОДЕННО
 

З 1 червня 2014 року по 30 травня 2015 року

 ІМ. Т. ШЕВЧЕНКА -ЧЕРКАСИ - ГРЕБІНКА (6064)
N Слідування Приб. Ст. Відпр.
6064  Ім. Т. Шевченка     06:16
   Сміла 06:30 1 хв. 06:31
   Білозір'я 06:50 1 хв. 06:51
   Черкаси  07:19 10хв. 07:29
   Золотоноша-1 08:21 1 хв. 08:22
   Драбове-Барятинське 09:18 1 хв. 09:19
   Гребінка 09:49    

 

 Діє з  18 листопада 2014 року по 30 травня 2015 року

ІМ. Т. ШЕВЧЕНКА - ЧЕРКАСИ - ГРЕБІНКА  (6070)
N Слідування Приб. Ст. Відпр.
6070  Ім. Т. Шевченка     15:53
   Сміла 16:03 1 хв. 16:04
   Білозір'я 16:20 3 хв. 16:23
   Черкаси  16:49 6 хв. 16:54
   Золотоноша-1 17:45 1 хв. 17:46
   Драбове-Барятинське 18:42 1 хв. 18:43
   Гребінка 19:17    
 
ІЗ ГРЕБІНКИ ДО КИЄВА
 
№ поїзду 6807 6809 6813 865 6819 6821 6825
Київ-Яготин-
Гребінка

Гребінка- Дарниця
щоденно


Гребінка- Караваєві Дачі
 щоденно
 Гребінка- Північна
щоденно
Гребінка- Київ Пас.
по сб. нд.
Гребінка- Київ Волинський
щоденно
Гребінка- Північна
щоденно
Гребінка- Київ Волинський
щоденно
Гребінка 04.57 05.53 08.47 12.20 15.11 17.22 20.22
пл. Сл.Петрівка 05.05 06.01 05.55 12.26 15.19 17.30 20.30
Мар'янівка 05.16 06.12 09.06 12.36 15.30 17.41 20.41
Кононівка 05.26 06.23 09.16 12.46 15.40 17.51 20.51
Яготин 05.50 06.46 09.50 13.10 16.04 18.15 21.14
Березань 06.20 07.14 10.20 13.30 16.33 18.43 21.42
Бориспіль 07.03 07.57 11.39 14.01 17.35 19.26 22.16
Дарниця 07.31 08.32 12.22 14.26 18.11 20.01 22.46
Видубичі - 08.44 12.34 14.38 18.23 20.13 22.58
Київ-Пас. - - - 14.48 - - -
пл. Північна - 09.02 12.48 - 18.55 20.29 23.13
пл. Караваєві Дачі - 09.08 - - 19.01 - 23.19
Київ-Волинський - - - - 19.09 - 23.27


 
ІЗ КИЄВА ДО ГРЕБІНКИ
 
№ поїзду 6802 866 6808 6810 6814 6818 6822
Київ-Яготин-
Гребінка
К-Вол-
Гребінка

щоденно
Київ Волинський -
Гребінка

 по сб., нд.
Караваєві Дачі -
Гребінка

щоденно
Північна -
Гребінка

щоденно
Київ Волинський-
Гребінка

щоденно
Караваєві Дачі -
Гребінка

щоденно
Київ Волинський-
Гребінка

щоденно
Київ-Волинський 04.13 07,50 - - 15.29 - 20.10
пл. Караваєві Дачі 04.18   10.36 - 15.34 18.06  
пл. Північна 04.28 - 10.45 13.17 15.45 - 20.32
Київ-Пас - 08.05 - - - 18.15 -
пл. Протасів Яр 04.34 - 10.50 13.23 15.50 18.20 20.37
Київ-Москов. 04.38 08.15 10.55 13.28 15.55 18.25 20.42
пл. Видубичі 04.44 08.20 11.01 13.34 16.01 18.31 20.48
пл. Лівий берег 04.49 - 11.06 13.39 16.06 18.36 20.53
Дарниця 04.57 08.35 11.17 13.55 16.13 18.57 21.01
пл.Чубинський 05.20 - 11.40 14.18 16.47 19.20 21.24
Бориспіль 05.27 08.58 11.47 14.25 17.03 19.38 21.31
пл. Травнева 05.35 - 11.55 14.33 - 19.46 21.39
пл. Селичівка 05.51 - 12.11 14.49 17.27 20.02 21.55
Баришівка 05.55 09.18 12.16 14.53 17.30 20.08 22.00
пл. Жовтневий 06.05 - 12.26 15.03 17.40 20.18 22.10
Березань 06.10 09.28 12.31 15.08 17.45 20.32 22.15
Переяслівська 06.25 09.38 12.46 15.23 18.08 20.47 22.30
Яготин 06.40 09.48 13.01 15.38 18.25 21.02 22.53
пл. Черняховський 06.51 09.58 13.12 15.49 18.36 21.12 23.04
пл. Богданівка 06.56 10.03 13.17 15.54 18.41 21.17 23.09
Кононівка 07.02 10.11 13.24 16.00 18.48 21.24 23.16
Мар'янівка 07.12 10.21 13.34 16.10 19.17 21.35 23.26
пл. Париж. Комуни 07.18 10.27 13.40 16.16 19.23 21.41 23.32
пл. Сл.-Петрівка 07.22 10.31 13.44 16.20 19.27 21.45 23.36
Гребінка 07.27 10.36 13.50 16.25 19.33 21.51 23.42


Розклад руху пасажирських поїздів по станції Гребінка








admin@grebenka.com

+38 (099) 361-83-66
+38 (097) 168-46-12

  Яндекс цитирования
» Добавить в закладки 
» Добавить статью
» Добавить фото
» Обратная связь
» Информация о портале
» PDA версия сайта

  RSS-экспорт новостей:
Новости | Фоторепортажи | Публикации | Объявления |
Форум |
» Знаете о событии или происшествии? Сообщите и мы напишем об этом на сайте.
» Сообщить новость

» «Поток онлайн-опросов» OPROS
» Европоиск Европоиск

» Отправка SMS СМС бесплатно





SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
Loading...

  Яндекс.Метрика
      Український рейтинг TOP.TOPUA.NET