Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


25.05.2023

129 шкіл Полтавщини не працюють офлайн: чи є перспектива відновлення навчання


Всього в області 528 закладів середньої освіти. З них 129 не відкрилися для навчання в режимі офлайн


129 шкіл Полтавщини не працюють офлайн

Дмитро Лунін, очільник Полтавської обласної військової адміністрації, прокоментував ситуацію з середніми навчальними закладами та розповів, яка перспектива у школярів повернутися за парти з нового року. Йдеться про ті навчальні заклади, які досі не працюють в форматі офлайн чи змішаному режимі.

Всього в області 528 закладів середньої освіти. З них 129 не відкрилися для навчання в режимі офлайн. Повністю навчання онлайн у Кременчуці.
 
Почнемо з безпекового аспекту. В першу чергу, щодо Кременчука, мер міста не може брати на себе відповідальність і боїться це робити, щоб діти відвідували школи. Кременчук на сьогодні найбільш постраждале місто в області. Майже 80% ракетних ударів та безпілотників припадає на Кременчуцьку громаду. Тому я розумію, чому міський голова побоюється брати на себе таку відповідальність. Але у нас є необхідні заходи, які потрібно зробити, щоб навчальний процес працював, – прокоментував посадовець.

За його словами, щоб відновити навчання потрібно зробити укриття. Для цього з державного бюджету було виділено для нашої області 55 мільйонів гривень. За словами Луніна, цього не достатньо.

– Ці кошти йдуть на протирадіаційні укриття, на капітальні ремонти. В тих школах, в яких є протирадіаційні укриття і не менше 200 дітей. Це повинні бути опорні заклади. Ми не можемо там ремонтувати підвальні приміщення, тому була комісія. Яка визначила 9 закладів освіти. В яких будуть на умовах співфінансування і в яких вже є проєкти, будуть зроблені ремонти. Кременчук не потрапив до цього переліку, – додав Дмитро Сергійович та озвучив список закладів, де будуть ці ремонти.
 
1. Гребінківська гімназія
2. Зіньківський опорний заклад
3. Великорублівський опорний заклад
4. Чутівська школа
5. Лютенський ліцей
6. Яресківська школа
7. Шишацька спеціалізована школа
8. Щербанівський ліцей
9. Михайлівський ліцей

Крім того, на черговій сесії обласної ради депутати розглянуть питання внесення змін до програми і виділення 50 мільйонів гривень з обласного бюджету, для того, щоб в 64 школах області на умовах співфінансування відремонтувати приміщення.
 
У нас є час, ще майже 3 місяці, щоб привести все до ладу. На сьогодні це уже невелика проблема і це можна зробити. У багатьох громадах є різні підходи. Є і модульні укриття, які будують для дитсадочків і для шкіл, – резюмував Дмитро Лунін.


Схожі матеріали:
👁 957
Категорія: Шкільний екран
Теги: школи, освіта




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ