Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


19.01.2018

Дата Дня Соборності України в 2018 році


Це свято пов’язують з 1919 роком. Саме тоді об’єдналися дві республіки Західноукраїнська та Українська


Дата Дня Соборності України в 2018 роціЦе свято є досить молодим та сучасним. Але не зважаючи на це його шанують в усій країні. Тому багатьом людям цікаво дізнатися, якого числа день Соборності України 2018?

Через те, що свято виникло нещодавно багато людей не знають всю інформацію про нього. Ця стаття дасть відповідь на багато актуальних питань стосовно його зустрічі та проведення.

Це стане в нагоді кожному українцю. Адже усі повинні знати свою історію та пишатися нею. А також традиції свого народу, святкові дні та урочисті події.день Соборності України

ІСТОРІЯ

Це свято пов’язують з 1919 роком. Саме тоді об’єдналися дві республіки Західноукраїнська та Українська.

Роком раніше, в 1918 році була створена Українська Народна Республіка. Тоді землі всіх сторін країни об’єдналися в одне ціле. Крім того, саме тоді була створена Західноукраїнська Народна Республіка. Раніше ці землі були під владою Австро-Угорщини.

В грудні цього року в місті Фастів відбулася зустріч двох лідерів республік. На ній був підписаний договір про об’єднання. А офіційно все було підписано 22 січня 1919 року. І про цю подію було оголошено на Софіївській площі в столиці України. Саме тому цей день вважається початком свята.

Це була досить радісна подія для багатьох людей. Письменники та поети складали нові твори. Для них це було великим натхненням. Всі люди вірили у краще майбутнє.

На жаль, скоро знов на Україну чекали страшні події. Більшовики зайняли столицю України, поляки осіли в Східній Галичині, а Закарпаття опинилося під владою чехословацьких військ. Тому сам Акт Злуки скоріше був лише в документальній формі. Хоча для людей він був вірою у світле майбутнє.

В 1990 році згадали про цей день. Це сталося за часів розпаду Радянського Союзу. Багато людей вийшли на вулиці та створили ланцюг від Києва до Львова. Цим вони показали, що хочуть жити єдиною країною. Але вже у 2011 році це свято було скасоване.

У 2014 році Президент України знов повернувся до даного свята. І тепер усі українці його святкують знову. Слід також дізнатися, яким буде сценарій до дня Соборності України 2018.

 
В 1918 році була створена Українська Народна Республіка
 

ТРАДИЦІЇ СВЯТКУВАННЯ

Дата дня Соборності України в 2018 році – 22 січня. Вона являється незмінною. Тому й в минулих роках, та надалі зустріч свята буде відбуватися у цей день.

Слід зазначити, що в цей день відбувається багато різних заходів. Вони можуть мати різний характер, а саме спортивний, культурний, мистецький. Наприклад, в усіх містах України люди можуть об’єднатися в ланцюги. Це є досить символічним. Адже й землі країни становлять єдине ціле.

Крім того, в цей день багато відомих людей виступають на мітингах. Серед них можна побачити політиків, істориків, вчених та дослідників. Крім того, буде виступати й президент країни. А також можна побачити Всі вони висловлюють свої думки, а також надають пропозиції для розвитку країни.

Люди збираються на площах міста та слухають промови визначних українців. Багато з них також ідуть покласти квіти до пам’ятників тих людей, які боролися за справедливість та незалежність країни. Це роблять як видатні постаті, так і звичайні люди. В храмах та церквах можна почути молебень.

Слід зазначити, що викладачі багатьох Вузів країни заздалегідь готуються до цього дня. Вони можуть готувати свої промови. Тому варто чекати на цікаві концерти, зустрічі з видатними людьми, корисні виступи та багато іншого. Наприклад, в багатьох заходах можуть висловити свої думки і самі учні. Зробити це зручно за круглим столом.


Традиції святкування
 

СВЯТКУВАННЯ В КИЄВІ

Традиції святкування дня Соборності в Україні почалися доволі давно. А саме з часів Злуки земель країни. Тепер все швидко змінюється. І тому традиції поповнюються. При чому всі тематичні заходи розпочнуться в січні, а закінчаться в середині лютого.

Багато депутатів, представників влади та  державних службовців збираються на Софіївській площі. Також тут можна буде побачити вчених, поетів та дослідників.

Саме свято буде досить патріотичним. Люди принесуть квіти до пам’ятників відомих українських письменників, наприклад Тарасу Шевченку. Відомо, що багато з них боролися за незалежність України та її цілісність. Крім того, в цей день буде згадано багатьох українських активістів та діячів, які присвячували життя самостійності та незалежності України. Також не треба забувати і про сучасних героїв 21 століття.

На мості Патона зранку може утворитися ланцюг з людей. Він буде символом об’єднання країни. Адже люди з’єднають два берега Дніпра.

В місті Фастів в цей день пройде мітинг. Він буде присвячений святу. Крім того, саме тут знаходиться музей пов’язаний зі Злукою. Тому всі охочі зможуть при потребі його відвідати.

ВИСНОВКИ

Українці мають складну, але цікаву історію. Кожен може пишатися, що не зважаючи на усі труднощі та негаразди нація стали сильною та єдиною. Це помітно не лише нам, але й сусідам.

Слід зазначити, що й зараз не легкі часи для нашої країни. Але завдяки вірі та об’єднанню людей варто чекати на перемогу та краще майбутнє. Саме це допомагало раніше, тому повинно спрацювати й зараз.

Наразі кожен українець мріє про спокій, добробут, мир та незалежність. Це зрозумілі бажання. Після того, як президент країни Петро Порошенко створив наказ у 2014 році, ми знов будемо зустрічати це свято.  При чому кожен українець зможе проявити себе та взяти участь у тематичних заходах. Це досить цікаво.

Наразі відомо, коли день Соборності України 2018. Тому кожен українець може занести його у свій календар та бути готовим до його зустрічі. В цей день можна піти на мітинг, або відвідати урочисті концерти. Крім того, кожен охочий може принести квіти до монументів та пам’ятників визначних героїв, які боролися за незалежність.

На площах міста можна буде побачити героїв, які брали участь у бойових діях на Сході країни. А також народних депутатів, президента та визначних діячів культури та мистецтва. Святкова програма повинна бути цікавою та патріотичною. Кожен українець зможе відчути дух цього дня, якщо відвідає центр свого міста.

Схожі матеріали:
👁 1451
Категорія: Прес-реліз
Теги: свято, День соборності




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ