Перспективи розвитку штучного інтелекту у інших сферах
|
На сьогоднішній день, коли швидкість обробки інформації відіграє дуже важливу роль, штучний інтелект значно спрощує життя людини. Маючи низку переваг він з успіхом застосовується у різних сферах і значно сприяє збільшенню результативності будь-якої діяльності. Про те у яких галузях штучний інтелект проявив себе найкраще поговоримо у цій статті.
Застосування штучного інтелекту в бізнесі
Штучний інтелект в бізнесі сьогодні відкриває безліч можливостей, які сприяють підвищенню ефективності вже існуючих систем ведення справ, і розробці нових бізнес-додатків у майбутньому. Дослідження показали, що компанія яка впроваджує технології штучного інтелекту завжди на крок попереду своїх конкурентів, які їх не мають в своєму арсеналі.
Для того щоб зрозуміти які можливості нам дає штучний інтелект в бізнесі давайте розглянемо де і як він застосовується на конкретних приладах:
- В системі забезпечення безпеки компанії. В даному випадку йде мова про систему розпізнавання осіб.
- Здатність машин самостійно проводити аналіз даних.
- Застосування штучного інтелекту в процесі автоматизації рекрутерів підприємства.
- Використання штучного інтелекту у ролі віртуального корпоративного маркетингового аналітика.
Перспективи розвитку штучного інтелекту у інших сферах
Нині, окрім бізнесу відомі такі сфери застосування штучного інтелекту
- Державний сектор. Системи штучного інтелекту застосовуються в роботі багатьох чиновників і здатні скоротити час на опрацювання державних документів.
- Повсякденне життя та побут. Портативні розумні пристрої допомагають і значно спрощують побут людини.
- Фінансовий сектор. Автоматизація застосовується для боротьби з шахрайством.
- Сфера освіти. В багатьох сучасних вузах сьогодні використовують розумні гаджети.
- Медицина. Великим надбанням є розробка різних медичних систем, а також роботів-маніпуляторів які можуть виконувати надточні дії в процесі хірургічних операцій.
- Промисловість. Запровадження штучного інтелекту в промисловості дозволяє автоматизувати певні процеси, і тоді участь людини залишається мінімальною.
- Транспортна система. Система відеоаналітики дозволяє контролювати трафік.
- Військово-оборонний комплекс. У багатьох країнах штучний інтелект застосовується для тестування нових видів бойової техніки.
Схожі матеріали:
|