Екологічна ситуація на водних об'єктах Полтавщини
Коли лід скував водойми, виникла небезпека загибелі риби. Під крижаним непроникним панциром риба, позбавлена кисню, стає в'ялою, сонною і майже до нестями "п'яною". Якщо не підбадьорити її вчасно "кисневим коктейлем", задихнеться - вийде масовий замор.
З метою попередження можливої надзвичайної ситуації, пов'язаної з погіршенням умов зимівлі живих водних ресурсів та екологічної ситуації на водних об'єктах Гребінківського району, Гребінківська районна організація Українського товариства мисливців і рибалок, звертається до всіх членів УТМР та інших небайдужих громадян надати допомогу по недопущенню загострення рибогосподарської ситуації та загибелі риби на водоймах Гребінківського району, не допустити зменшення концентрації кисню у водних об'єктах до критичних показників.
У Гребінківському районі був проведений великий об'єм робіт по врятуванню риби.
Також нагадуємо жителям Гребінківського району і Полтавської області про відповідальність, яка наступає підчас вилову риби забороненими знаряддями лову, а також риболовлі під час нересту.
Розмір відшкодування шкоди буде вираховуватися таким чином (ціна за 1 голову у гривнях): судак - 510, сом - 425, щука - 340, сазан - 306, білий амур, білиша, товстолоб - 255, лящ -170, чехоня, язь -136, лин -119, клипець, синець, тарань, плітка - 85, краснопірка - 68, підуст звичайний, плоскірка, бичок (крім видів, занесених до Червоної книги України) - 34, раки (крім широкопалого рака) - 25,5, верховодка (уклія), в'юн, карась (сріблястий), йорж звичайний, окунь, інша риба (крім і видів занесених до Червоної книги України) -17, тюлька (за 1 кг) -17.
Інспектор Полтавадержрибохорони в Полтавській області
Схожі матеріали:
|