Як проводити лікувальний манікюр вдома
Терапевтичний догляд за ручками за багатьма пунктами схожий на звичайний класичний.
Глобально він різниться лише застосуванням замість мильною або збагаченою сіллю води суміші спеціальних олій.
Саме вони допомагають повернути нігтикам блиск і здоровий колір, зміцнити їх, зробити еластичними, зупинити розшарування, наситити вологою, вирівняти поверхню, поліпшити структуру.
Лікувальний манікюр належить проводити раз в 3-5 днів протягом місяця, використовуючи виключно теплі масляні склади.
Можна підтримувати їх температуру в призначених для цього електроприладах, а за відсутності оних не забороняється просто поставити неметалічну жароміцну миску з сумішшю на водяну лазню і поступово додавати гарячу рідину у ванночку для манікюру.
Технологія здійснення процедури проста:
• Скляну вогнетривку миску наповнимо 80 мл масляної суміші, узявши по 20 мл олії жожоба, пшениці, мигдаля і сосни. Поставимо місткість на водяну баню. Коли склад підігріється, введемо в неї 5-7 крапельок того, що посилює зростання і ефірної олії лаванди, іланг-ілангу, сандала, кедра, що покращує структуру, пачулі або бергамота. Інгредієнти злегка зіб'ємо маленькою дерев'яною ложечкою.
• Опустимо до складу кінчики пальчиків на чверть години, не забуваючи увесь час просити домочадців підливати гарячішу суміш. Після вказаного часу ручки виймемо, дерев'яним стеком-паличкою злегка відсунемо кутикулу, акуратно знімемо з боків нігтьового ложа відмерлу шкірку.
• Полірувальною пилкою або замшевим бафом ввітремо масляний склад, що залишився, в нігтики. Промокнемо пальчики серветкою. Якщо захочемо зробити нейл-дизайн, намочимо в спиртовому розчині ватний тампон або косметичний диск і обережно зітремо з нігтиків сліди жиру: інакше лак розтечеться, ляже плямами, смугами.
Схожі матеріали:
|