Фахівці психологічної служби поліції продовжують ділитися корисними знаннями й методиками подолання тривожних станів та емоційної напруги під час війни.
Нагадаємо, різноформатні психологічні тренінги для населення організовані в рамках «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки», що реалізується на базі Міністерства внутрішніх справ, за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.
«Каскад» тренінгових занять у новому році відомчі психологи Миргородського та Лубенського районних відділів поліції розпочали з арттерапевтичних технік самопідтримки для учнів Миргородського фахового коледжу ім. Миколи Гоголя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Лубенської загальноосвітньої школи № 7 ім. Героя України Віри Роїк.
Учасники опанували техніки зняття внутрішньої напруги та подолання негативних психоемоційних станів.
Відтепер на «озброєні» школярів ефективні вправи, що допоможуть швидко впоратися зі стресом:
- «Зображення мого дихання»,
- «Створення безпечного місця»,
- «Скарбничка антитривожних думок».
Окрім того, майбутні абітурієнти дізналися чимало нового про професію поліцейського та умови здобуття необхідної освіти.
Зауважимо, працівники відділу психологічного забезпечення обласного управління поліції на власному Telegram-каналі «Психологічна підтримка» радять всім, хто відчуває втому та моральне виснаження потурбуватися про себе. Як правильно це зробити?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Санітарний всюдихід Bandvagn 202 для евакуації поранених в екстримальних умовах
Пропонуємо скористатися одним із нещодавно опублікованих «рецептів»:
- Будьте добрими до себе! Це так, ніби бути собі другом, який любить, розуміє. Він доброзичливий, чесний і турботливий…
- Дотримуйтесь незмінних цінностей (незалежно від реалій сьогодення) – те, заради чого ми живемо, те, що завжди є і буде для нас найголовнішим.
- Гнучко організовуйте свій день – так, щоб знайти у щільному графіку час на власні потреби.
- Поповнюйте власний психологічний ресурс за допомогою простих, але вельми необхідних для організму людини речей: сон, здорове харчування, прогулянки на свіжому повітрі, фізична активність, час з рідними та друзями, хобі та інші.
- Не соромтеся просити про підтримку (особливо у важкі часи)! Потрібно навчитися говорити про власні потреби, ділитися і радістю, і болем...
- Бережіть добрі стосунки, бо вони живлять нас. Мова про дружні та родинні взаємини, стосунки з колегами на роботі, у спільноті та у суспільстві в цілому. Ми сильні – коли ми разом.
Схожі матеріали:
|