Агенція регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» спільно з Полтавським університетом економіки і торгівлі та за підтримки Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОВА провели «Школу проєктного менеджменту ПУЕТ».
Про це Grebenka.com повідомили в Полтавській обласній військовій адміністрації.
У заході взяли участь 100 учасників з числа працівників закладів освіти, науковців, учнівської молоді, студентів, аспірантів та молодих підприємців.
Організаторами та модераторами заходу були перша проректорка Полтавського університету економіки і торгівлі Наталія Педченко, директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Віта Рекотова та заступниця директорки Світлана Туль.
Під час заходу слухачі отримали практичні навички зі складання грантової заявки, ознайомились із історіями успіху та лайфхаками з проєктного менеджменту від 17 провідних експертів.
Провели кілька панельних дискусій:
- «Управління бізнес-проєктами»,
- «Управління міжнародними науковими проєктами»,
- «Управління міжнародними проєктами з академічної мобільності»,
- «Управління міжнародними проєктами в неурядових організаціях».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція Полтавщини вилучила гранату та набої у жителя Чутівської громади
Спікери ділилися досвідом в організації бізнес-процесів, міжнародної логістики, цифрового маркетингу, харчового виробництва; розглянули питання реалізації міжнародних проєктів, присвячених розвитку креативної індустрії, впровадженню системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР, діяльності дослідницької лабораторії «Regards» та поширенню STEAM-освіти. Поділились історіями успіху з організації міжнародних стажувань науковців в Budapest Metropolitan Universty (Угорщина), Ljubljana School of Business (Словенія), Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego (Польща), Humboldt International University (США), Istanbul Sabahattin Zaim University (Туреччина), L'Université Clermont Auvergne (Франція). Також презентували історії успіху в реалізації соціально важливих проєктів націлених на розвиток підприємництва в Полтавській області, реінтеграції ветеранів та ветеранок, інтеграції ВПО, облаштування укриттів та створення молодіжних просторів.
За підсумками заходу науковці, аспіранти, студентська та учнівська молодь, представники громадських організацій та бізнесу підготували проєкти, які були націлені на розвиток молодіжної політики, зеленої енергетики та STEAM-освіти, облаштування укриттів, створення мобільної кав’ярні, онлайн-магазину з продажу побутової техніки, піцерії, картинг-арени, ательє з пошиття одягу, маркетингової агенції, фітнес-клубу та салону краси.
Схожі матеріали:
|