Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

10.10.2017

В Гадячі використовують ігрові техніки для роботи з підлітками


В Гадяцькій центральній районній бібліотеці відбувся черговий захід в рамках проекту «Молодіжний клуб для тінейджерів»


В Гадячі використовують ігрові техніки для роботи з підлітками09 жовтня 2017 року в Гадяцькій центральній районній бібліотеці ім. Л.Українки відбувся черговий захід в рамках проекту «Молодіжний клуб для тінейджерів з числа ВПО у місті Гадяч», що підтримується програмою Британської ради в Україні «Активні громадяни».

Створювали  сучасний корекційний простір для розвитку, занять та  роботи з підлітками переселенцями та підлітками  приймаючої громади за допомогою настільної гри «Країна Гідності», фотовиставки «Україна в миттєвостях» та інтерактивних вправ, що формують навички роботи в команді. 

Працюють над питаннями інтеграції , фізичного та розумового розвитку, якісного та змістовного дозвілля підлітків фахівці Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ».

«Ми хотіли познайомити підлітків з поняттям та сутністю громадської активності, для цього використали різноманітні інструменти неформальної освіти», - говорить фасилітатор програми Олександр Чепур.

Захід приурочили до Дня захисника вітчизни та Дня українського козацтва. Про ці визначні дати та мету заходу розповіла працівник бібліотеки,  а ведучий зустрічі розповів про програму «Активні громадяни». Учасники переглянули відео ролик про приклади успішних проектів, які реалізували активні громадяни з інших міст України.  На наступному етапі, учні  з зацікавленістю вивчали соціальні права, вчилися приймати рішення, та моделювати майбутнє своєї країни та громади.

Активісти говорять, що це не перший захід для дітей переселенців. В рамках проекту провели екскурсію та неформальні зустрічі з молоддю, нещодавно відбувалась мистецька майстерня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Гребінці відбулося навчання для внутрішньо переміщених осіб з основ самодопомоги

Подібні заходи допомагають  популяризувати  розвиваючі  інтелектуальні настільні ігри серед молоді, формувати критичне і креативне мислення через ігрову діяльність для підлітків з числа ВПО та приймаючої громади.

Створювати  умови для комунікації між підлітками, популяризувати кращі практики неформальної освіти та підвищувати рівень заохочення учасників до подальшої діяльності у проектах соціальної дії планують і надалі.
Проект здійснюється за підтримки Британської ради в Україні в рамках програми «Активні громадяни».

Підписуйтесь на наші оновлення у Facebook, та Twitter: всі найважливіші події Гребінківщини, і не тільки, в одному місці.

 

В Гадячі використовують ігрові техніки для роботи з підлітками

 

В Гадячі використовують ігрові техніки для роботи з підлітками

 

В Гадячі використовують ігрові техніки для роботи з підлітками

 

В Гадячі використовують ігрові техніки для роботи з підлітками

 

В Гадячі використовують ігрові техніки для роботи з підлітками

 

В Гадячі використовують ігрові техніки для роботи з підлітками



Схожі матеріали:
👁 1404
Категорія: Полтавщина
Теги: Твій Світ, Олександр Чепур, Британська Рада




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Кременчуцька школярка Ольга Питулько отримала «бронзу» мі... Кременчуцька школярка Ольга Питулько отримала «бронзу» мі...
У 32-річної мешканки Лубен з гаража викрали автомобіль У 32-річної мешканки Лубен з гаража викрали автомобіль
Виїхав за межі проїзної частини дороги та перекинувся: вн... Виїхав за межі проїзної частини дороги та перекинувся: вн...
У Пирятині завершили будівництво нового водозабірного вуз... У Пирятині завершили будівництво нового водозабірного вуз...
Військовослужбовець з Гребінківщини нагороджений посмертн... Військовослужбовець з Гребінківщини нагороджений посмертн...
На Полтавщині встановлять другий лінійний прискорювач для... На Полтавщині встановлять другий лінійний прискорювач для...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ