У рамках проєкту “Розбудова ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах Пирятинської громади для розширення економічних можливостей молоді та сільських жителів та еко-орієнтованого зростання”, реалізація якого стартувала у Пирятинській громаді, серед іншого буде приділена увага створенню коворкінгів (ремісничих майстерень) у навчальних закладах.
Експерти проєкту зустрілися з керівниками закладів освіти, в яких планується розміщення коворкінгів.
Також з освітянами проведено організаційну нараду щодо способу взаємодії учасників у рамках проєкту. Вчителям трудового навчання, керівникам закладів освіти та їх заступникам було презентовано нові підходи до викладання трудового навчання та провадження підприємницької компетенції у закладах освіти.
Найбільш цінним у запропонованих підходах є фокус на практичній користі та комерціалізації виробів учнів. Це дозволить школярам громади набути важливих компетентностей, які передбачені стандартами освіти, а також розвивати навички, які відіграють значну роль в самореалізації особистості.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр освіти і науки: Реформа шкільного харчування – одна із важливих реформ у сфері освіти
В межах Пирятинської громади заплановано реалізацію 4 коворкінгів:
- гончарний,
- 3-D-моделювання,
- арт-швейний,
- фудпроцесінговий.
Шкільні коворкінги сприятимуть не лише розширенню можливостей учнів у реалізації потенціалу, а й залученості жителів громади до такої діяльності, зближення освіти з реальним життям, покращення комунікації учасників освітнього процесу.
Схожі матеріали:
|