Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Макіяж Схуднення Все для неї
Мода і стиль Ефективні дієти Свіжі ідеї манікюру
Маски для обличчя Догляд за волоссям Догляд за тілом. Масаж


Щоденний догляд - запорука краси і здоров'я ніг


Щоденний догляд - запорука краси і здоров'я ніг

Улітку шкіра ніг сильно страждає від сухості. У результаті виникають тріщини, мозолі, натоптиші, з'являються лущення та огрубіння. І це не лише псує вигляд ніг, а й приносить неприємні, навіть болючі відчуття. Лікування цієї проблеми, як і профілактика, вимагає регулярного виконання нескладних косметичних процедур, уважного ставлення до стану своєї шкіри та здоров'я всього організму

Зіпсована шкіра ніг може бути як самостійною проблемою, так і симптомом певних захворювань.

Найчастіше причиною таких процесів стає неякісне, незручне, занадто тісне і неправильно підібране для даної людини взуття. Після його носіння на стопах з'являються потертості. У їх області можуть формуватися вогнища гіперкератозу, коли шкіра стає потовщеною, із тріщинами.

Індивідуально підібране взуття ніколи і ніде не повинне натирати. Те, що ми купуємо сьогодні на ринку, у магазинах - це масовий продукт. Часто таке взуття має деформовану колодку або ж у ньому неправильно розташовується центр тяжкості тіла, що сприяє утворенню потертостей, натоптишів, тріщин.

Гіперкератоз також може виникати на фоні різних захворювань. Наприклад, при псоріазі, при кандидозі, при мікозах стоп. Відбувається потовщення шкіри, вона стає малоеластичною, сухою, з'являються глибокі тріщини. Тому будь-які дефекти шкіри стоп вже є показанням для звернення до лікаря.

Фахівець зможе визначити - це проблема косметична чи медична. Від цього залежить і спосіб лікування. До речі, зараз люди дуже часто звертаються з подібними проблемами, адже самостійно буває важко справитися із ними.

Якщо не лікувати мозолі, натоптиші, тріщини і не доглядати за ногами, це може вилитися у неприємні наслідки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как правильно ухаживать за ступнями?

Дані дефекти стають воротами для інфекції, адже ми ходимо у відкритому взутті, а навколо пил, бруд, бактерії. Це може викликати бешихове запалення шкіри (запалення шкіри в результаті інфікування стрептококом), піодермії (гнійникові ураження шкіри), грибкові інфекції, і навіть стовбняк.

Дотримуйтесь послідовності: ванночка-пемза-крем

Вилікувати мозолі, натоптиші, тріщини допоможуть регулярні косметичні процедури, які легко можна виконувати у домашніх умовах.

Для краси і здоров'я ніг необхідний щоденний догляд. Це обов'язково спеціальні ванночки плюс крем. Ванночки знімають подразнення шкіри, позбавляють втомленості ніг, знімають поверхневий шар відмерлого епідермісу, розм'якшують шкіру.

Щоденні ванночки є дієвим засобом як для профілактики різних проблем зі шкірою стоп, так і для їх лікування. € різні види ванночок для ніг: сольові, крохмалеві, трав'яні, з ефірними маслами. При підвищеній сухості шкіри найкраще застосовувати крохмалеві та ванночки з висівками.

Для розпарювання - мильно-содові чи сольові (з морською сіллю) ванночки. В аптеках продаються спеціальні засоби для ножних ванночок, уже готові суміші, які тільки потрібно розвести у воді.

Ванночки потрібно робити ввечері, коли ви вже відпочиваєте і нікуди не збираєтеся, найкраще - на ніч. Дуже важливо дотримуватися певної послідовності під час щоденних процедур: спочатку добре розпарити ноги, лише потім можна обробляти їх пемзою або ж видаляти ножичками натоптиші, загрубілості.

Ні в якому разі не можна відразу зрізати шкіру без попередньої обробки, «по сухому». Це може дуже травмувати стопи і лише посилить проблему. У кінці процедури обов'язково треба добре витерти шкіру і нанести на неї поживний або зволожуючий крем для ніг. Він створює сприятливі умови для відновлення шкіри стоп, живить, зволожує її. Одночасно з цим можна робити самомасаж стоп: втираючи крем, розминати їх, погладжувати, легенько надавлювати.

Масаж ступень допомагає зменшити стрес, розслабитися, прискорює циркуляцію крові, знімає напруження м'язів, сприяє кращому живленню шкіри.

Жоден засіб не допоможе миттєво

Сьогодні аптеки і магазини косметики пропонують великий ряд засобів по догляду за шкірою ніг. Головне - не надіятися, що якийсь із них допоможе миттєво. Такого не може бути. Адже лікування мозолів, тріщин і загрубінь - це справа не одного дня. Це тривалий процес, який вимагає старанності та регулярності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Красота женщины. В чем она заключается?

Наприклад, протимозольні пластирі, які сьогодні продаються в аптеці, самі по собі, без інших засобів, не допоможуть. Потрібно спочатку розпарити ноги у ванночці, обробити шкіру пемзою, намазати кремом і лише потім наклеїти пластир.

В аптеках також є спеціальні медикаментозні засоби, призначені для лікування проблемної шкіри стоп. Це мазі, які здатні відшаровувати поверхневий шар епідермісу при гіпер-кератозі та покращувати якість шкіри. їх застосовують тоді, коли звичайні косметичні засоби і процедури не допомагають. Наприклад, «натоптиш» великий і його ніяк не виходить зняти. Такі засоби можна застосовувати разом із ванночками і кремами, але не одночасно, а у різний час.

КОРИСНО

Трав'яна ванночка

Ванночки з натуральних трав сприяють швидкому і безболісному заживленню тріщин на п'ятках. Можна використовувати ромашку, кору дуба, календулу, шавлію.

Для приготування ванночки потрібно заварити три столові ложки однієї із цих трав або суміш з усіх трав (по одній столовій ложці кожної). Готовий настій розвести у гарячій воді. Тримати у ній ноги близько 10-15 хвилин. Разом з настоєм трав у воду також можна додавати яблучний оцет (дві столові ложки).

Мильно-содова ванночка

Така ванночка очистить шкіру стоп, розм'якшить її і зволожить. У двох літрах гарячої води потрібно розчинити пів чайної ложки мила і одну столову ложку звичайної соди. Ноги поставте у воду і тримайте 15-20 хвилин. Добре розм'якшує мозолі содово-сольова ванночка. В одному літрі теплої води розчиняють одну чайну ложку соди і одну столову ложку морської або харчової солі.

Ванночка з крохмалем

Крохмаль добре розм'якшує шкіру, тож їїзагрубілий шар легко знімається. Для цього треба взяти одну-дві столові ложки крохмалю на один літр теплої води. Тримати ноги у воді близько 10-15 хвилин.

Аромаванночка

У ванночку для ніг корисно додавати ефірні олії. Чайне дерево є ефективним засобом для усунення мозолів і «натоптишів», лаванда усуває лущення і подразнення, лимон пом'якшує загрубілі ділянкишкіри стоп. Необхідно до десяти крапель одного із цих масел. їх також можна змішувати з морською сіллю.

Районка


Схожі матеріали:

👁 4127
Категорія: Догляд за тілом. Масаж
Теги: косметичні процедури, здоров'я, мозоль, ноги, краса, Стопа, трав'яна ванночка, шкіра



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


П'ять ознак того, що ви погана кохан...

/_pu/70/59107736.jpg

Що таке сквірт, чи всім жінкам він приєм...

/_pu/71/07751632.jpg

Диван – м'які меблі універсального п...

/_pu/71/41276752.jpg

Що таке бердвотчінг: заняття, яке зробит...

/_pu/71/93688695.jpg

Речі, на які чоловіки звертають увагу на...

/_pu/71/29623762.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Основні секрети схуднення для жінок: Шля...

/_pu/70/95469255.jpg

Стрижки з дуже коротким чубчиком: кому й...

/_pu/70/39064184.jpg

Як доглядати за жирним волоссям: 7 порад...

/_pu/70/26656162.jpg

Аутизм: Терапия, причины и симптомы

/_pu/70/52287037.jpg

Хто більше переживає після сварки – чоло...

/_pu/71/20854178.jpg

Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg