Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Бджільництво Спорт, фітнес У світі квітів
Рибалка Тихе мисливство Фотографія
Творчість Зоо-хобі Розваги та відпочинок


Фітнес після 40

Заняття для людей після 40 повинні бути збалансованими. Найкраще поєднувати кардіотренування середньої інтенсивності і силові тренування з невеликими навантаженнями. Виконувати вправи потрібно без надриву, не намагаючись викладатися на всі 100%.


Ми всі розуміємо, що приділяти час фізичним заняттям необхідно в будь-якому віці. Однак, після 40 років до таких занять потрібно підходити більш обдумано, щоб замість користі не принести своєму тілу і організму шкоди. Є кілька важливих моментів, на які необхідно звернути увагу людям після 40 років.


Фітнес після 40
 

В першу чергу необхідно порадитися зі своїм сімейним лікарем. Він призначить вам обстеження стану серцевого м'яза (ехокардіографію і електрокардіограму) і за її результатами буде зрозуміло якої інтенсивності навантаження для вас допустимі. Також обов'язково потрібно знати свій артеріальний тиск, перевірити ендокринну систему і гормональний фон. Якщо є якісь хронічні захворювання, то необхідно ретельно проаналізувати як не погіршити становище. Ну і важливим буде перевірка свого опорно-рухового апарату.

Починати нову справу завжди легше, якщо у вас є однодумці, тому пошукайте в своєму оточенні тих, хто складе вам компанію в ваших заняттях, ну або запишіться для початку на групові тренування. Колектив часто служить дуже хорошою мотивацією.

Люди за 40, як, втім, і люди інших вікових груп за визначенням мають різні фізичні можливості. Тим, хто раніше дружив зі спортом буде легше втягнутися в процес, досягти прогресу в своїх заняттях, ніж тим, хто спортом ніколи не захоплювався. Але це ні в якому разі не повинно зупиняти тих, хто вирішив зайнятися фітнесом в такому віці - просто потрібно уважно прислухатися до свого тіла і контролювати стан здоров'я.

Заняття для людей після 40 повинні бути збалансованими. Найкраще поєднувати кардіотренування середньої інтенсивності і силові тренування з невеликими навантаженнями. Виконувати вправи потрібно без надриву, не намагаючись викладатися на всі 100%.

Оптимальна періодичність тренувань - три рази в тиждень, за умови їх тривалості від 40 хвилин до години. Якщо ж вам комфортніше займатися до 30 хвилин, то тренування можуть бути щоденними. Обов'язково потрібно стежити за пульсом, перші 1,5-2 місяці його слід тримати в діапазоні до 130 ударів в хвилину. Далі можна частину тренування проводити з пульсов до 150 ударів в хвилину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фітнес на льоду: новий спосіб стати красивою і здоровою!

Займатися фітнесом можна не тільки в залі або будинку на біговій доріжці. Якщо у вас є можливість ходити швидким кроком на природі - використовуйте її! Намагайтеся ходити в комфортному для вас темпі і на комфортні відстані, а правильно їх обчислити вам допоможе крокомір.

З великою акуратністю слід після 40 відноситься до стрибків, випадів, глибоким присіданням з обтяженнями і до силової статичної навантаженні. Звичайно, в будь-якому правилі є винятки, але перш ніж займатися такими вправами слід кілька разів переконатися в тому, що користі від них більше, ніж шкоди для конкретно вашого організму.


Схожі матеріали:

👁 708
Категорія: Спорт, фітнес
Теги: фітнес, фізичні заняття, артеріальний тиск



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Найгірші шанси НФЛ 2024-25: чи Патріотс ...

/_pu/71/15189008.jpg

Як зрозуміти, що розсаді не вистачає фос...

/_pu/70/83834511.jpg

Топ-3 продуктів для сну

/_pu/70/61734948.jpg

Выбор ванной: советы и рекомендации для ...

/_pu/70/78046939.jpg

Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Лікар ортопед-травматолог: роль та важли...

/_pu/71/76708638.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg