Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Макіяж Схуднення Все для неї
Мода і стиль Ефективні дієти Свіжі ідеї манікюру
Маски для обличчя Догляд за волоссям Догляд за тілом. Масаж


Самі разповсюдженні міфи в жіночому фітнесі


Самі разповсюдженні міфи в жіночому фітнесі

На сьогоднішній день існує маса дієт і різних програм тренувань. У цій ситуації складно зрозуміти, за якою з них ви отримаєте очікувані результати, а яка змусить шкодувати про витрачений час.

І ви починаєте замислюватися, на що більш істотне могли б потрать свій час і гроші. Більше того, є люди, які можуть порадити, як досягти поставленої мети.

Сьогодні найбільш популярні теми фітнесу, здорового харчування та дієт. І часто кожен другий з тих, кому це знайомо, в даній області вважає себе гуру. І природно, ділиться своїми знаннями, даючи різні поради і рекомендації. Однак тільки ви знаєте, як функціонує організм і, що для нього краще, а що ні.

Тому мова піде про основні міфи, які існують в світі фітнесу. Ви повинні переконатися, що рухаючись до заповітної мети, не здійснюєте помилок. У зворотному випадку, тренування будуть безуспішними, а в деяких – навіть травмонебезпечними. Давайте ознайомимося з найпоширенішими міфами.

Програма тренувань, по якій займається ваша подруга, дасть такий же ефект

Це найпоширеніша помилка. У своїх знайомих по фітнес-залу ми часто цікавимося, за якою програмою вони виконують вправи або якої дотримуються дієти, наївно припускаючи, що якщо і ми будемо виконувати те ж саме, то і у нас будуть ті ж результати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как сделать попу подтянутой и упругой

Природно, програма тренувань може бути успішною. Можливо, вона була спеціально розроблена тренером або ж ця програма розрахована на вашу вікову категорію. Можливо, ви зможете досягти непоганих результатів.

Однак у кожної людини організм працює по-різному. Саме тому ви можете і не досягти тих результатів, які досягли ваші подруги чи знайомі. Найкраще, що можна зробити, це скомпонувати деякі елементи цього «чудодійного тренування» з елементами своєї програми.

Вправи для ніг необов’язкові при ранкових пробіжках

Дуже часто в спортивному залі можна побачити, як дівчата роблять вправи для спини, плечей і рук, а тренажер для жиму ногами абсолютно вільний. Ця помилка відбувається в тих, хто до відвідування тренажерного залу, бігає вранці або катається на велосипеді. Вони вважають, що цього цілком достатньо. Але це не так.

Силове навантаження на м’язи ніг дозволяє правильно опрацьовувати верхню частину тіла. При навантаженні, м’язи ніг виділяють гормон тестостерону, який відповідальний за побудову клітин. Тому буде простіше проробляти м’язи рук, спини і преса, при цьому, не збільшуючи час тренування.

Одна година кардіотренування – кращий спосіб спалити зайвий жир

Багато хто з нас вважають, що одна година середньої інтенсивності тренування допомагає позбутися від зайвої ваги. Середній рівень навантаження сприяє спалюванню зайвих калорій за рахунок жирової тканини, ніж при інтенсивних тренуваннях (наприклад, швидкий біг). Однак важливим фактором при зменшенні ваги за рахунок зайвого жиру є баланс між витраченою енергією та отриманими калоріями.

Крім того, важливо і те, що відбувається з тілом після завершення тренування. Якщо заняття відбувається за принципом інтенсивного навантаження, то за хвилину спалюється приблизно рівна кількість калорій, що і при тренуваннях середньої інтенсивності. Але основною перевагою інтенсивного тренування є те, що після завершення занять, тіло продовжує спалювати калорії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комплекс упражнений для похудения

Ви, наприклад, можете скинути кросівки і з задоволеною посмішкою відправитися в душ, щоб потім затишно влаштуватися на дивані – а тіло протягом декількох годин буде працювати за вас. Тому кількість калорій, витрачених за день, стане набагато більше.

Ще при високоінтенсивному тренуванню зберігається м’язова тканина, а тривале тренування середньої інтенсивності її спалює.

Головне, не зловживати високоінтенсивними тренуваннями. Чергуйте тренування середньої і високої інтенсивності по часу.

Для побудови м’язів потрібно приймати багато протеїнової їжі

Чим більше їси протеїну, тим більше побудуєш і зміцниш м’язи. Це зовсім не так.

Щодня організм потребує певну кількість протеїну. У разі якщо перевищити норму, то організм переробляє зайві калорії. Коли розщеплюється протеїн, деяка частина виділяється, а деяка зберігається і відкладається у вигляді жиру або є джерелом енергії. Денна норма вживання продуктів містячих білок становить не більше 1.4 грама на кілограм ваги.

Замість споживання великої кількості протеїну, додайте в свій раціон більше вуглеводів. Вони є хорошим джерелом енергії, якого потребує організм для побудови м’язової тканини з протеїну.

Для досягнення результату, потрібні максимально інтенсивні тренування

Одним з основних факторів успішного тренування є відпочинок. Після щоденних інтенсивних занять, організм не встигає відновлюватися, м’язи не встигають зміцніти. Якщо ви відпочиваєте, тіло перебудовується, щоб до наступного тренування бути сильніше.

Ваш план тренувань повинен складатися з днів помірного навантаження або відпочинку. Також за рахунок цього ви скоротите загрозу перетренування і травми. Головне, щоб окрім очевидних результатів, ваша програма тренувань дарувала море енергії та позитивних емоцій.


Схожі матеріали:

👁 3296
Категорія: Все для неї
Теги: фітнес, м’язова тканина, протеїну, фітнес-зал, дієта, Тренування, їжа. жіночий фітнес, Рекомендації, поради



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як зробити добриво, використовуючи горіх...

/_pu/70/00554111.jpg

Ви виявили невірність партнера: чи варто...

/_pu/70/47398553.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Топ тактических кофт: как выбрать лучшую...

/_pu/71/63475496.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Які ягоди вважаються найкориснішими для ...

/_pu/70/97567386.jpg

Топ-3 продуктів для сну

/_pu/70/61734948.jpg

Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Вибір аутсайдерів тижня 7 НФЛ: хто розла...

/_pu/71/89334762.jpg

Як зрозуміти, що розсаді не вистачає фос...

/_pu/70/83834511.jpg

Зона бікіні: як правильно доглядати

/_pu/70/22638654.jpg