Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Макіяж Схуднення Все для неї
Мода і стиль Ефективні дієти Свіжі ідеї манікюру
Маски для обличчя Догляд за волоссям Догляд за тілом. Масаж


Перманентний макіяж: що це таке?

Татуаж (перманентний макіяж) має ряд істотних переваг


Сучасна косметологія дарує жінкам прекрасний шанс уникнути щоденних стомлюючих процедур "приведення себе в порядок" - перманентний макіяж. Існують спеціальні пігменти, за допомогою який виробляється перманентний макіяж (татуаж). Пігменти вводяться у верхній шар шкіри і забезпечують постійний макіяж протягом 3-5 років. Ця технологія дозволяє приховати всі візуальні недоліки особи, заощаджує Ваш час - у будь-який час доби Ви виглядаєте шикарно.

Татуаж (перманентний макіяж) має ряд істотних переваг:
  • чи не змивається водою (басейн, сауна, душ);
  • відпадає необхідність у вищипуванні брів і в хіміотерапії, за допомогою татуажу можна не тільки створити малюнок тонкого волоска, а й створити ефект густого волосся;
  • з допомогою перманентного макіяжу можна зробити дуже природні родимки або веснянки;
  • відпадає необхідність у щоденній стомлюючої процедурою макіяжу.
  • вирішує проблему закупорки пір і роздратування шкіри від декоративної косметики.
Про татуюваннях людство дізналося досить давно, а про те, що таке перманентний макіяж - тільки наприкінці 20-го століття. З винаходом американського косметолога О `Рейлі, який в 1880 році придумав першу електричну машинку для створення татуювань, з'явилася можливість наколювати малюнки швидше. Пристосування цієї технології під перманентний макіяж відбувалося поступово. З'явилися спеціальні тонкі голки, абсолютно безпечні барвники та високошвидкісні машинки для виконання малюнка.


Перманентний макіяж


Татуаж або перманентний макіяж - це метод колірної корекції форми губ, брів, повік, яка дозволяє, практично не травмуючи шкіру, створити бажаний контур брів, очей і губ. Цю процедуру необхідно віднести до розряду медичних. Пацієнт повинен реально уявляти, з якими труднощами зіткнеться, вирішивши зробити перманентний макіяж.

Як проводиться процедура та її наслідки

Перманентний макіяж-татуаж очей дозволяє раз і назавжди забути про необхідність постійної підведення очей. Він вигідно підкреслює форму очей, візуально збільшує або зменшує їх. У перманентному макіяжі очей існує поділ на верхню і нижню повіку. Підкреслення війкового краю верхньої повіки робить очі більш виразними: вії здаються пухнастими, зіниця - яскравішим. Такий макіяж ефектно виглядає на будь-якому обличчі, при будь-якому розрізі і формі очей. Підкреслення війкового краю верхньої повіки може бути самостійною процедурою, може "входити в стрілку".

Нижня повіка підкреслюють не завжди: часто промальовування і верхнього, і нижнього століття зорово звужує очей. Крім того, підкреслення нижньої повіки візуально може опустити рівень очей, що далеко не завжди є бажаним результатом.

Перманентний макіяж
 

На нижньому столітті розташований тільки один ряд вій. Поруч з країнами вій або під віями проводиться дуже тонка чітка лінія, таким чином, збільшуючи очі.

Жінки, яким набридло катувати себе регулярним вищипуванням і епіляцією брів, обов'язково оцінять переваги перманентного макіяжу-татуажу брів . Татуаж може наноситися як у вигляді окремої найтоншої лінії, так і повністю повторювати природні брови, причому кожен волосок промальовується окремо. Можлива будь-яка форма і товщина.

Хочете змінити форму своїх губ, додати їм обсягу, збільшити, вирівняти, змінити їх колір ? Неймовірно, але факт - сучасні технології перманентного макіяжу-татуажу дозволяють зробити все це!

Можливий також перманентний макіяж-татуаж сосків , часто також званий корекцією. Зрозуміло, без хірургічного втручання зміна форми сосків неможливо. Але грамотне використання усіх доступних технологій і методик, як то: промальовування контуру, пігментація, дозволяє зробити соски більш виразними і, зрозуміло, сексуальними. Ця процедура абсолютно безпечна.

Крім того! Перманентний макіяж "прописаний" тим, кому доводиться кілька разів на день з косметикою в руках перед дзеркалом підправляти, маскувати, зафарбовувати щось на своєму обличчі. Він дозволяє, не травмуючи делікатну шкіру обличчя, змінити форму і колір губ, брів, підкреслити очі. Можна за бажанням завдати пікантні родимки. А можна вирішити більш серйозні проблеми - приховати "заячу губу", замаскувати маленькі шрами, плями.

Татуаж надасть істотну допомогу пацієнтам з вродженими і набутими дефектами зовнішності:
  • "заяча губа";
  • алопеція (випадання брів і вій);
  • травми обличчя та наслідки реконструктивних пластичних операцій;
  • допоможе виправити і підкреслити контури ореолу соска після операції мастопексії.
Треба бути готовим до слабких і середніх хворобливих відчуттів, хоча під час процедури мікропігментірування використовується анестезія для зовнішнього застосування. Після процедури може виникнути невеликий набряк. Брови, як правило, не набрякають.

Наступного дня це проходить, але контур протягом наступних 4-5 днів буде на 50%, а на губах до 80% яскравіше, поки не відійде дуже ніжна скоринка, схожа скоріше на лущення. Фарба, яка вбралася, буде менш яскравою, ніж відразу після процедури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чарівний і природний вигляд: макіяж для пікніка

Відтінок фарби може варіюватися залежно від пігментації шкіри клієнта і визначити наперед точно, яким він вийде в підсумку, дуже складно. Відтінок також може змінитися в будь-який час через застосування нових ліків або тривалого перебування на сонці без захисного крему.

Щоб точно підібрати колір, необхідно враховувати індивідуальний колір шкіри. І це досить складно. Тому на допомогу фахівцеві розроблені руководства, де є інформація про індивідуальному підборі пігментів для 300 типів шкіри (у тому числі проблемних), які здійснюються не "на око", а виходячи з точного математичного розрахунку, дані точні рецепти змішування та виправлення невдалих відтінків.


Перманентний макіяж


Друга і третя процедури (можливо і більше) з періодичністю 4-6 тижнів потрібні для посилення насиченості контуру та його корекції, тому що фарба може вбратися нерівномірно (це залежить від індивідуальних властивостей шкіри) і якісь ділянки можуть виглядати блідіше, якісь яскравіше. Повторенням досягається рівномірна насиченість і симетричність малюнка. Місця обробки необхідно змащувати кремом. Не рекомендується до повного загоєння наносити макіяж. Не рекомендується протягом 7-10 днів відвідувати сауну, басейн, солярій, купатися в морі. Необхідно захищати обличчя від прямих сонячних променів, не робити інші косметичні процедури. Після процедури на очах може бути набряк, який зазвичай проходить до вечора наступного дня.

Відразу після процедури фахівець накладає на область дії спеціальний крем, який має бактерицидну ефектом і знімає запалення і подразнення.

Після процедури перманентного макіяжу протягом першого дня рекомендується промивати область татуажу очищеною прохолодною водою щоб уникнути утворення товстої кірки. В крайньому випадку, при виникненні сухості можна скористатися гігієнічною помадою. Засобами, які прискорюють регенерацію шкіри, потрібно починати користуватися з другого дня. Після цього рекомендується наносити захисний шар гігієнічної помади або сонцезахисного крему. В процесі загоєння виключається пряма дія ультрафіолетових променів і будь-яких розпарюється процедур (лазня, сауна, косметичні процедури). Не можна видаляти скориночку самостійно. Остаточне загоєння настає через 3-4 тижні.

Запам'ятайте, що практично неможливо виправити за допомогою перманентного макіяжу деякі фізіологічні особливості: глибоко посаджені очі, навислі повіки, "мішки" під очима, але більшість природних "неточностей" можна підкоригувати.

Процедура ця вже досить широко представлена ??на ринку послуг косметології, але поки ще непоодинокі випадки неякісного виконання татуажу - це розмиті і змащені лінії на повіках, неправильно виконані контури губ, різка зміна кольору брів аж до червоного або синього ... Це відбувається через низький професійного рівня майстрів. Татуаж - дуже тонка і копітка робота.

Найскладніше і найважливіше в процедурі перманентного макіяжу - правильна техніка введення. У це поняття входить: необхідна глибина внесення пігменту, ідеальний характер ліній і рівномірність фарбування. Основне, звичайно, - глибина проколу, яка контролюється тільки рукою майстра. Тому правильний вибір майстра, який виконуватиме перманентний макіяж, є дуже важливим завданням. Виконувати цю процедуру повинен кваліфікований медичний працівник з дотриманням всіх правил асептики і антисептики, з використанням спеціальної апаратури і приміщення, що відповідає вимогам процедурного кабінету.
Перманентний макіяж стане Вашим супутником на найближчі роки, тому ставитися до даного процесу слід максимально уважно.


Схожі матеріали:

👁 1318
Категорія: Макіяж
Теги: губи, макіяж, перманентний макіяж



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Какие колпаки на колеса лучше?

/_pu/70/56414015.jpg

Які ягоди вважаються найкориснішими для ...

/_pu/70/97567386.jpg

Підвищення шансів на виграш у казино: до...

/_pu/71/93506515.jpg

Навіщо і куди прикладати капустяний лист...

/_pu/70/49032103.jpg

Як зрозуміти, що з гормонами – проблеми:...

/_pu/70/76550882.jpg

Коли треба сіяти розсаду на помідори

/_pu/70/55613811.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Выбор мужской верхней одежды для активно...

/_pu/71/48948974.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Чи можна сипати золу під буряки: 80% гор...

/_pu/70/38509166.jpg

Чи існує можливість вилікуватися від аут...

/_pu/70/31154480.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg