Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Поради на всі випадки життя Дизайн інтер'єру та ремонт Дача, сад та город
Авто, вело, мото Мистецтво


Як вибрати та встановити вікна?


Як вибрати та встановити вікна?

Весна і літо - найкраща пора для встановлення вікон, щоб як слід підготуватися до осінніх та зимових холодів. Але перед тим, як замовити та встановити у себе вдома вікна, радимо дотримуватися порад фахівців.

Перш за все, вони не радять самотужки займатися виготовленням та встановленням вікон.

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА ВИТРИМУЮТЬ 50 ГРАДУСІВ МОРОЗУ

Переваги металопластикових вікон

Довговічність і стійкість до всіх видів атмосферних впливів. Термін експлуатації якісного металопластикового вікна не менше 20 років. Вікна повинні бути стійкі до снігу, дощу, граду та бурі і мають постійно доводити свою щільність. Пластик - найкращий матеріал для цього.

Естетичність і краса. Вони можуть бути різних кольорів та розмірів, варіюються у видах відкривання, відрізняються різноманітністю форм (прямокутні, арочні, стрілчасті, круглі і т. д.), можуть бути виконані в будь-якому дизайні та стилі.

Герметичність, тобто дуже високий рівень тепло- і шумоізоляції. При встановленні металопластикових вікон у вашому будинку зникнуть протяги і значно скоротяться витрати на опалення. Металопластикові вікна складаються з двокамерного (або більше) склопакета і системи профілів. Всі з'єднання в конструкціях герметичні, за рахунок цього досягається максимальна шумоізоляція

Простота у догляді. Поверхня не відшаровується, їм не потрібне повторне фарбування і лакування, їх не треба утеплювати в зимовий період.

Висока технологічність виготовлення. Всі механізми відкривання металопластикових вікон і вся фурнітура виконані в сучасному стилі і не вимагають спеціального догляду. Стулки вікна можна відкривати в різних площинах, для регулювання повітряного потоку і в естетичних цілях.

Полівінілхлорид (матеріал, з якого виготовляють металопластикові профілі) є важкозаймистим матеріалом. Тому такі вікна будуть абсолютно безпечні і в заміському будинку, і в сучасному хмарочосі.

Такі вікна виготовляють із металопластикового профілю з трьома-сімома камерами та склопакетів з різною кількістю шибок.

Чим більше камер у профілі та склопакеті, тим вікно краще захищає від холоду та шуму й додає світла. Сучасні вікна витримують до 50 градусів морозу та 60 градусів тепла і зменшують будь-який шум приблизно на 30 децибел.

Їх не треба фарбувати, достатньо лише вологого прибирання звичайними миючими засобами. Легко відкриваються і герметично закриваються.

Повернувши ручку на 45 градусів, можна залишити невелику щілину для мікропровітрювання. Таке вікно обійдеться від 800 до 2,5 тис. грн. Дерев'яні - удвічі дорожчі.

ПЛАСТИКОВІ ВІДКОСИ МОНТУЮТЬ ЗА КІЛЬКА ГОДИН

Демонтаж старих та встановлення нових вікон для віконного прорізу є досить руйнівними процесами. Для того, щоб нове вікно привабливо виглядало і на довгий час зберегло свій первісний вигляд, необхідно відновити віконний проріз, використовуючи якісні віконні відкоси.

На загальний результат впливають матеріали та кваліфікація монтажників. Важливо не стільки, який матеріал вибрати для відкосів на вікнах, скільки якість його виготовлення.

Адже відкоси повинні виконувати не тільки естетичну функцію, але і служити надійним бар'єром на шляху холоду і вологи.

Штукатурні відкоси - традиційний і найбільш універсальний спосіб обробки віконних і дверних прорізів. Ця технологія відмінно підходить як для зовнішніх, так і внутрішніх віконних відкосів. Вона полягає у послідовній обробці відкосу кількома шарами штукатурних сумішей. Після чого поверхня шліфується і фарбується в потрібні кольори.

ПЛЮСИ ШТУКАТУРНИХ ВІДКОСІВ:

•  низька вартість монтажу - фактично оплачуються послуги штукатурів;

•  універсальність - підходить як для внутрішніх, так і зовнішніх відкосів. Технологія штукатурних відкосів може застосовуватись в будинках різного типу;

•  завдяки простоті і широкій поширеності штукатурні відкоси часто люди роблять власноруч, що дозволяє значно знизити їх вартість.

МІНУСИ ШТУКАТУРНИХ ВІДКОСІВ:

• «холодний» віконний відкіс. Навіть застосування теплоізоляційних штукатурних сумішей не допоможе вирішити проблеми. Велика імовірність того, що на відкосі і на вікні буде збиратися конденсат;

• велика імовірність появи тріщин у місцях прилягання відкосу до пласти-кового профілю;

• штукатурні роботи завжди супроводжуються великою кількістю сміття і бруду;

• віконний відкіс штукатуриться в кілька шарів. На висихання і обробку кожного шару необхідний час. У результаті обробка відкосів може зайняти до 5 Днів.
Гіпсокартонні відкоси аналогічно пластику монтуються на відкіс, а простір між ним і стіною заповнюється теплоізолятором. Поверхня відкосу з гіпсокартона ґрунтується і покривається стартовими і фінішними сумішами. Після висихання відкіс фарбується.

ПЛЮСИ ВІДКОСІВ З ГІПСОКАРТОНА:

• «теплі» відкоси. Гіпсокартон - гарний теплоізолятор, а додатковий утеплювач під ним робить відкоси дуже теплими;

• грамотна гідроізоляція і ретельна обробка поверхні дозволяє зробити відкіс довговічним;

• відкіс із гіпсокартона відмінно поєднується з будь-яким інтер'єром.

МІНУСИ ВІДКОСІВ З ГІПСОКАРТОНА:

• не підходить для зовнішніх відкосів;

• кропіткий і тривалий монтаж.
Зараз широкої популярності набули пластикові відкоси.

Вони мають переваги над першими і другими. Їх можна змонтувати за кілька годин протягом дня. Береться утеплювач, вата чи пінопласт та сам відкіс і закріплюється. Пластик довговічніший і практичніший.

ПЛЮСИ ПЛАСТИКОВИХ ВІДКОСІВ:

-  підвищена теплоізоляція, не виступає волога;

-  їх не треба фарбувати, мають глянцеву поверхню, легко миються і не збирають пил на поверхні;

-  простота монтажу.

МІНУСИ ПЛАСТИКОВИХ ВІДКОСІВ:

- не зовсім підходить за кольором до усіх профілів;

- незвичний дизайн.

ЯКІСТЬ ВІКОН МОЖНА ПЕРЕВІРИТИ НА НЮХ

Раніше, ще до світової фінансової кризи, деякі фірми, що встановлюють вікна, працювали без передоплати, на довірі, або у розстрочку. Проте зараз всі вже працюють тільки за попередньою платнею, бо їм потрібно на ці гроші замовити вікна.

Тому від того, щоб бути обдуреним, не застрахований ніхто.

Щоб уникнути таких випадків, варто замовляти вікна у перевірених фірмах.

Краще це робити за порадою своїх знайомих чи родичів, яким ця компанія вже встановлювала вікна.

Хоча такі рекомендації теж не дають гарантії на те, що вікна будуть якісні і довговічні.

При замовленні та встановленні металопластикових вікон фахівці радять дотримуватися простих правил:
1. Запитайте у продавця, чи є у нього сертифікат якості DIN ЕN ISO 9001. Такий сертифікат дає гарантію, що вікна виконані з урахуванням всіх технічних вимог.

2. Вибирайте вікна із внутрішнім армуванням. Такі вікна мають внутрішній оцинкований каркас, що робить їх більш міцними.

3. Перевірте роботу монтажників перш, ніж приймати роботу. Уважно огляньте вікна на наявність сколів, тріщин або каламутних плям. Скло і місця з'єднання повинні бути очищені від захисної плівки. Встановлені рами повинні бути без перекосів і нерівностей.

4. Підвіконня повинні бути рівними, з мінімальним ухилом. Покладіть на підвіконня невелику кульку і подивіться, як швидко вона скотиться. Чим сильніший ухил, тим швидше впаде кулька. При якісній установці кулька не повинна скочуватися.

5. Перевірте, як закривається і відкривається вікно. Якщо при відкритті або закритті виникають будь-які труднощі і вам доводиться застосовувати фізичну силу, це означає, що при установці вікон була допущена помилка. Вікно повинне закриватися легко, без сторонніх скрипів або інших звуків.

6. Зверніть увагу на кріпильні деталі. Всі кріплення повинні бути металеві, а їх кількість повинна співпадати з тим, що вказано в договорі або накладній. Усередині повинна бути металева багатошарова стрічка.

7. Усі щілини і стики повинні бути заповнені монтажною піною. Візьміть смужку тонкого паперу і потримайте її біля стиків і швів. Якщо аркуш паперу почне колихатися, це означає, що монтаж вікон проведено з помилками.

8. Перевірити якість вікон можна на нюх -неякісні металопластикові вікна при нагріванні на сонці дадуть дуже неприємний запах пластмаси.
При встановленні дерев'яних вікон ви маєте пересвідчитись у фахівців у наявності в них ліцензії на установку дерев'яних конструкцій і виробів. Неякісна установка може призвести до того, що вікна запітніватимуть, відволожуватимуться і поволі гнитимуть.

Стулки закриватимуться нещільно або не відкриватимуться взагалі. Переробка практично неможлива, та і обійдеться вона в половину вартості вікон.

НА ЩО ЗВЕРТАТИ УВАГУ ПРИ ВСТАНОВЛЕННІ ДЕРЕВ'ЯНИХ ВІКОН:

1. На саму деревину. У віконному брусі не повинна використовуватися серцевина дерева. Звичайно, ви не розпиляєте для перевірки готове дерев'яне вікно, але в солідній фірмі деревина представлена в різних видах - від бруса в чистому вигляді, до непофарбованих дерев'яних вікон.

Якщо вам не показують куточка і не хочуть везти на виробництво, варто насторожитися! Серцевинна частина дерева у віконному брусі - це бомба сповільненої дії. Відрізнити її легко - концентричні річні кільця.

Сучки і смоляні кишені в брусі не допускаються. Ангарська сосна, що йде на виробництво віконного бруса, відрізняється від звичайної сосни - вона щільніша, річні лінії розташовані близько одна до одної.

2. На якість обробки.
Поверхня повинна бути шовковисто-рівною, ніяких потьоків фарби, штапик не відходить. У договорі солідної фірми обов'язково прописується відповідність готових виробів виставленим зразкам.

Небезпечно і неприпустимо:
• штапик, прибитий до стулки цвяхами;

• необроблені русти (стики горизонтальної і вертикальної частини стулки);

• ущільнювач, що виходить з пазів;

• неякісний ущільнювач - маслянистий на дотик, блискучий;

• підроблена фурнітура без товарного знаку;

• товщина бруса менше 78 мм (промерзає в люті морози);

• товщина подвійного склопакета менше 26 мм.
Джерело: «Просто РАЙОНКА»


Схожі матеріали:

👁 4018
Категорія: Дизайн інтер'єру та ремонт
Теги: вікна, будинок, гіпсокартон, дерев'яні вікна, пластикові відкоси, якість



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Що таке складаний електричний велосипед?...

/_pu/71/04367733.jpg

Весільні букети для нареченої – краса та...

/_pu/71/64620555.jpg

Что такое тканевый натяжной потолок

/_pu/71/82109899.jpg

Як доглядати за клітором?

/_pu/71/34695125.jpg

Як вибрати БК: рекомендації та поради но...

/_pu/71/10789897.jpg

Скільки разів на день і на тиждень можна...

/_pu/71/52938015.jpg

Навіщо і як обробляти чорну смородину у ...

/_pu/71/23864444.jpg

Капітальний ремонт квартири

/_pu/71/56879345.jpg

Електросамокати: типи, функціональні хар...

/_pu/71/82612655.jpg

Поза пастушки (вершниця), ідеальна для з...

/_pu/71/00600447.jpg

Чи має значення розмір клітора для оргаз...

/_pu/71/47319230.jpg

Жити довше завдяки оптимізму: ключ до зб...

/_pu/71/71017698.jpg