Міжнародний фестиваль культури "Гребінчині вечорниці"
Засновник Фестивалю - Микола Рудаков
15 березня 2017 року в Прес-центрі Національної спілки журналістів України (м.Київ,Хрещатик, 27а ) відбулася прес-конференція Оргкомітету Міжнародного фестивалю культури «Гребінчині вечорниці».
Міжнародний фестиваль культури "Гребінчині вечорниці" започатковано в червні 2016 р.
Відбувається в с. Марянівка та м. Гребінка Полтавської області.
Фестиваль відбувається на вшанування пам'яті класика української літератури Євгена Гребінки.
Громадськість Гребінчиного краю – славної землі Полтавщини, давно мріяла про гідне вшанування пам’яті та поширення духовної спадщини свого славного земляка Євгена Павловича Гребінки – класика української літератури, побратима Тараса Шевченка, – говорить автор ідеї, засновник та художній керівник фестивалю Микола Рудаков, невтомний ентузіаст української культури, журналіст, громадський діяч.
– Ідею проведення фестивалю підтримують державні та громадські діячі, популярні діячі літератури та культури. Буде чотири конкурсні номінації: художнє слово (автор, виконавець), вокал (соліст, дует, тріо, квартет, ансамбль), музика (соліст, дует, тріо, квартет), образотворче та декоративно-прикладне мистецтво.
Надалі кількість конкурсних номінацій зростатиме. Вік конкурсантів від 7 до 77 років.
Представники інших видів мистецтва можуть брати участь у Фестивалі як гості, вік для них необмежений. На всіх чекає яскраве свято талантів. Заради щасливого майбутнього, наперекір усім проблемам – гуртуймося!
Перший фестиваль відбудеться 8-9 вересня 2017 року.
1. Основні вимоги до проведення Міжнародного фестивалю 1.1. Фестиваль має бути відкритим для учасників з усіх країн та аматорських колективів України, незалежно від їх відомчого підпорядкування. 1.2. Фестиваль повинен мати художню та культурну мету і бути некомерційним заходом. 1.3. Фестиваль може мати постійну адресу або проводитись у різних областях України за наявності відповідної матеріально-технічної бази та належних творчих умов. 1.4. У фестивалі мають брати участь не менше п'яти зарубіжних країн. 1.5. Тривалість фестивалю не менше п'яти днів (один із днів обов'язково вільний). 1.6. Фестиваль не повинен повторювати назви тих фестивалів, які вже існують в Україні та в країнах-учасницях. 1.7. У рамках фестивалю має бути передбачена наукова частина (науково-практична конференція, "круглий стіл", майстер-класи, творчі лабораторії та інші відповідно до специфіки фестивалю). 1.8. Творчі вимоги до учасників, його періодичність, місце та порядок проведення визначаються положенням конкретного фестивалю. 1.9. Запрошення зарубіжним колективам надсилаються за 9-12 місяців до проведення фестивалю. За 6 місяців до початку фестивалю надсилаються умови, в яких мають бути вказані: кількість учасників; розміщення, харчування (дотримання санітарних умов, обов'язкове триразове харчування із сухим пайком у день від'їзду, медичне страхування); забезпечення транспортом, перекладачем, гідом; програма перебування (художня, екскурсійна, репетиційна); технічні характеристики місць проведення виступів (розмір сцени, світлове та звукове обладнання, артистичні кімнати, технічні можливості для репетицій тощо); фінансові питання (в тому числі можливість організації платних концертів, виставок, отримання кишенькових грошей та інші); приїзд/від'їзд.
( МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ Н А К А З N 363 від 06.08.98 Зареєстровано в Міністерстві м.Київ юстиції України 5 жовтня 1998 р. vd980806 vn363 за N 629/3069
Про затвердження Порядку організації і проведення в Україні Міжнародних фестивалів народної творчості )
Рудаков Молодець! Наші зроду - віку нічого не роблять, а лиш Людина рішила зробить - вже піаряться аж бігом, продають себе бистренько типу вони тоже "не протів". Сором , що до цих пор не зробили нічого , що славить місто! А примазуваться до чужого і готового - це ми вміємо
... МОЯ КОЛИСКО,ГРЕБІНЧИН КРАЙ, ДО ТЕБЕ СЕРЦЕМ ЩОМИТІ ЛИНУ...
... А сьогодні мій рідний край прилинув до мене, точніше, в найцентральніший центр столиці - Хрещатик, до затишного,добре знайомого мені прес-центру Національної Спілки журналістів України. Це був поважний і юний, щирий, усміхнений, доброзичливий, красивий десант моїх земляків! Нагода - прес-конференція щодо організації непересічної події - фестивалю "Гребінчині вечорниці" у першій декаді вересня.Точніше,його фінального акорду, бо сам фестиваль уже ,можна сказати, триває з лютого, з днів вшанування 205 -ї річниці з дня народження Євгена Гребінки. Хочеться вірити, що все буде на вищому рівні - на початку осені і Мар"янівка, батьківщина поета і місце довічного спочинку, і Гребінка, райцентр на Полтавщині,що носить його ім"я, вразять і учасників, і гостей фестивалю своєю гостинністю. А надійне плече підставить Міжнародний доброчинний Фонд "Українська хата", на чолі досвідченим Миколою Рудаковим, який має неабиякий досвід організації таких життєдайних подій!!!
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]