Відповідальність за нанесення матеріальних збитків
Матеріальні збитки власнику можуть бути спричинені не лише внаслідок розкрадання майна та інших корисливих посягань, але і шляхом умисного знищення або пошкодження майна.
Знищення майна з об'єктивної сторони передбачає протиправне доведення майна до певної непридатності щодо його цільового призначення. Внаслідок знищення майно перестає існувати або повністю втрачає свою цінність і корисні якості.
Пошкодження майна передбачає приведення його до часткової непридатності, внаслідок чого суттєво погіршується його якість, і майно втрачає частину свого цільового призначення, яка
може бути поновлена шляхом ремонту, реставрації та інших заходів.
Не можна сказати, що розфарбування рухомого складу залізниці, а саме, вагонів електропоїздів, яке стало ніби "хоббі" для місцевого населення м. Гребінка і випадки трапляються один раз у квартал, це приведення майна у непридатний стан, але для того, щоб вагони привести у початковий стан, тобто заново пофарбувати, необхідні значні кошти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підсумки роботи із зверненнями громадян в Гребінківській РДА за 9 місяців поточного року
Як приклад, для пофарбування одного вагону, розфарбованого загальною площею на 40%, необхідно витратити 18500 гривень.
Тому звертаємося до молоді м. Гребінка та району, щоб уникнути відповідальності за цей вид кримінального правопорушення, проявляти таланти у вигляді малювання у стилі "графіті" можна на конкурсах, де це буде оцінювати професійне жюрі, а не на об’єктах, які на праві власності належать державі в особі залізниці.
Заступник Полтавського прокурора з нагдяду за додержанням законів у транспортній сфері
Схожі матеріали:
|