Поліуретанові сайлентблоки в автомобілі - плюси та мінуси
Поліуретанові сайлентблоки Української компанії «ПоліПро» відрізняються більшою міцністю та тривалим терміном служби.
|
Якість автомобільних доріг невблаганно позначається на стані підвіски транспортних засобів. Основне навантаження йде саме на цю частину автомобіля. Якщо транспортний засіб знаходиться у справному стані, і всі його вузли працюють ефективно, удари під час руху пом'якшуватимуться. Це дозволяє автомобілісту зберігати повний контроль за дорогою.
Поліуретанові сайлентблоки від Української компанії PoliPro
Гумо-металеві вироби доводиться міняти на нові дуже часто. Поліуретанові сайлентблоки Української компанії «ПоліПро» відрізняються більшою міцністю та тривалим терміном служби.
Сайлентблок - елемент із гуми та металу, який входить до структури ходової частини автомобіля. Він виконує роль амортизатора, який може пом'якшувати ударну хвилю від коліс до осі. Технічний прогрес призвів до того, що ринку з'явилися різні види блоків. Деякі виробники замість звичайної гуми стали застосовувати елемент поліуретан. Розглянемо, наскільки такий виріб перевершує стандартний аналог із гумою.
Сайлентблоки з поліуретаном набули широкого поширення. На наших дорогах гума набагато швидше лопається, тому що автомобіль часто пересувається поганими дорогами з великим навантаженням на підвіску. Гумо-металеві блоки доводиться міняти на нові дуже часто. Вироби з поліуретану відрізняються більшою міцністю та тривалим терміном служби.
При порівнянні гумових та поліуретанових блоків можна виділити кілька переваг останніх:
- Матеріал має підвищену міцність та краще переносить вплив навантажень.
- Поліуретан стійкий до впливу хімічних елементів, реагентів з дороги та продуктів переробки нафти.
- Експлуатаційний ресурс поліуретанових блоків більший.
- Натуральна гума погано переносить перепад температури - вона може розсихатися, тріщинами покриватися і тверднути. Поліуретан не боїться стрибків температури.
- Поліуретан надає підвісці більшої жорсткості - це позитивно позначається на керованості та маневреності транспортного засобу.
Можна подумати, що поліуретанові сайлентблоки – вирішення всіх проблем із підвіскою. Однак навіть такі елементи мають недоліки, і їх набагато більше, ніж переваг. Наприклад, поліуретан не здатний працювати на скручування, тому він потребує рясного мастила.
Поліуретан не кришиться, але твердне при морозі. Через це підвіска стає жорсткішою. Це є перевагою для автомобілів, які пов'язані з автоспортом, але у звичайних умовах це може негативно позначитися на керованості. |
Схожі матеріали:
|
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[
Реєстрація |
Вхід ]