|
Правова допомога
|
Кожна засуджена людина в Україні має право на безоплатну правову допомогу — консультацію чи інформацію, допомогу в складенні документів чи представництво інтересів у суді.
Щоб отримати такі послуги, достатньо звернутися до системи безоплатної правової допомоги. |
Наразі через повномасштабну війну росії проти України та дії окупантів у багатьох регіонах нашої держави відбуваються викрадення громадян. Доля деяких українців наразі залишається невідомою, зв’язок між рідними та близькими втрачений.
Тому важливим для людей, які втратили зв’язок з близькою людиною, є визначення правового статусу особи, з якою втрачено зв’язок і місцезнаходження якої невідомо. |
Перший етап зняття особи з місця реєстрації це напевно найлегший та найшвидший шлях – за добровільною згодою особи, яка не заперечує на зняття її з реєстрації місця проживання у вашому житловому приміщенні. У цьому випадку особа повинна подати заяву до виконавчого органу сільської, селищної або міської ради та або до центру надання адміністративних послуг за місцезнаходженням житлового приміщення.
|
У більшості людей існує думка, що посвідчення заповіту можливе виключноно таріусом та ніяк інакше.
Проте законодавством передбачений вичерпний перелік інших посадових осіб, котрі можуть виконати таку функцію, адже кожна життєва ситуація вимагає конкретного підходу та розгляду. |
Чи можу я продати свою землю, якщо вона знаходиться в оренді? Як достроково розірвати договір оренди? Як передати землю у спадщину?
Що робити, якщо сусід самовільно захопив мою ділянку? Протягом січня – вересня цього року до системи безоплатної правової допомоги (БПД) надійшло понад 41,4 тис. звернень із земельних питань. |
Недостача у родинному бюджеті помічається досить швидко, адже він є спільною сумісною власністю та поповнюється коштомоб’єднання зусиль подружжя, тому й витрачатись має за взаємною згодою обох сторін.
У Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми) розповіли у чому ж полягає правова особливість такої згоди. Потреба захисту інтересів дружини та чоловіка виникає через ризик неконтрольованого одноосібного використання економічних ресурсів сім’ї. |
Нерозголошення нотаріусом особистих даних про клієнта, що стали відомими в ході здійснення ним професійної діяльності є нотаріальною таємницею. Завдяки цьому інформація про відвідувачів нотаріальної контори та їх наміри є суто конфіденційною. Разом з тим, за бажанням зацікавленої особи, можна укласти правочин таким чином, що навіть нотаріус не буде знати його деталей. Прикладом цього є секретний заповіт.
|
Традиційно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Цьогоріч це 20 червня. Лікарі, медичні сестри та брати, працівники бригад швидкої допомоги, фельдшери та санітари – це професії, без яких неможливе уявити нормальне життя.
Адже саме від їх роботи залежить здоров’я та життя решти населення. |
Кожній людині важливий та без сумніву приємний будь-який прояв турботи. З роками бажання бути для когось потрібним лише збільшується та поступово переростає в необхідність.
Для людей похилого віку договір довічного утримання – гарна можливість забезпечити себе належним піклуванням та юридично закріпити ці відносини. |
Забезпечити майбутнє близьких та родичів, захистити своє майно – у кожної людини, яка вирішила скласти заповіт, є свої мотиви. З урахуванням певних обставин, остання воля особи може змінюватися, через що трапляються випадки, коли громадяни складають декілька заповітів на різних осіб. Тож який документ вважається дійсним та чи обов’язково скасовувати попередній?
|
|
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО
|