Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Правова допомога Поради спеціаліста Порадник "Поліція під контролем"

✔️ Правова допомога
У розділі матеріалів: 274
Показано матеріалів: 101-110
Сторінки: « назад 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 27 28 вперед »



Хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу

Хто має право на безоплатну вторинну правову допомогуГребінківське бюро правової допомоги надає роз’яснення,  хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу»

Згідно ст. 13 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» безоплатна вторинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя.
 

   
   Правова допомога | 👁2184   🗨 (0)

Договір емфітевзису як альтернатива оренді землі

Договір емфітевзису як альтернатива оренді земліЕмфітевзис – це право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб, яке посвідчується договором між власником земельної ділянки і особою, яка виявила бажання користуватися цією земельною ділянкою.

Емфітевзис земельної ділянки регулюється Земельним кодексом України (стат¬тя 102-1) та главою 33 Цивільного кодексу України (статті 407-412).

   
   Правова допомога | 👁1623   🗨 (0)

Роз'яснення щодо обліку роботи в надурочний час, у святкові і неробочі дні

Роз'яснення щодо обліку роботи в надурочний час, у святкові і неробочі дніЗ питання обліку роботи в надурочний час, у святкові і неробочі дні надає роз’яснення головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Ольга Шувакіна.

За статтею 62 КЗпП України надурочними вважаються роботи понад встановлену тривалість робочого дня (статті 52,53 і 61 КЗпП України). Тобто надурочною роботою є робота понад установлену тривалість робочого часу за обліковий період (за підсумованого обліку робочого часу, відповідно до ст.61 КЗпП України), а також робота понад установлену графіком виходу на роботу тривалість роботи за день (зміну).

   
   Правова допомога | 👁1295   🗨 (0)

Договір довічного утримання

Договір довічного утриманняУ наш час вижити одинокій літній людині з мізерною пенсією нелегко. Багатьом знайома ситуація, коли літні люди вирішують після смерті залишити своє житло (будинок, квартиру) сусідам або знайомим в знак подяки за допомогу і догляд за життя. Українське законодавство досить широко регулює це питання.

Зокрема, мова йде про договір довічного утримання (догляду), який в Цивільному кодексі України (ЦКУ) розглядається в гл. 57. Укладення договору довічного утримання застрахує обидві сторони від різних ризиків та забезпечить виконання умов договору.

   
   Правова допомога | 👁1667   🗨 (0)

«Ціна» невиконання процесуальних обов’язків учасниками проваджень у Гребінківському районному суді Полтавської області за 2017 рік

 Заходи процесуального примусу (кримінальні провадження)Згідно досліджень журналіста газети «Закон і Бізнес» Марини Закаблук випадки зневажливого ставлення до служителів Феміди - непоодинокі. До того ж останнім часом їх кількість збільшилася в рази. Тому ще в листопаді 2016 року Рада суддів України звернула увагу на те, що жоден випадок прояву неповаги не повинен залишатися без належного реагування з боку органів судової влади, та схвалила рекомендації стосовно притягнення до відповідальності за таке адміністративне правопорушення, що передбачено ст. 1853 Кодексу про адміністративні правопорушення. Грюкання дверима, бійка з адвокатом, панібратство з володарем мантії та образливі висловлювання на його адресу, зайняття крісла прокурора, прибуття на засідання напідпитку - за це й не тільки у 2017 році суди притягували громадян до адміністративної відповідальності в минулому році.

   
   Правова допомога | 👁1430   🗨 (0)

Спільна сумісна власність подружжя

Спільна сумісна власність подружжяСімейний кодекс України передбачає два можливих правових режими майна у подружжя:
-  особиста приватна власність дружини та чоловіка;
- спільна сумісна власність подружжя.
 
Принцип спільності майна подружжя означає об'єднання майна чоловіка і жінки (повністю або в певній частині) в єдину майнову масу та встановлення ряду спеціальних прав щодо його володіння, користування та розпорядження. Режим спільності майна подружжя означає, що:

   
   Правова допомога | 👁1988   🗨 (0)

Прес-конференція щодо роботи Гребінківського бюро правової допомоги

Прес-конференція щодо роботи Гребінківського бюро правової допомоги27 грудня 2017 року у приміщенні районної телевізійної студії «Гребінка» відбулася прес-конференція заступника начальника відділу «Гребінківське бюро правової допомоги» Зої Скляр із журналістом районного телеканалу.

   
   Правова допомога | 👁1601   🗨 (0)

Я маю право на освіту без корупції!Долучайтесь до національного правопросвітницького проекту Мін'юсту Я МАЮ ПРАВО!

Звертайтесь за правовою допомогою. Захищаймо права разом!

   
   Правова допомога | 👁1558   🗨 (0)

Як діяти покупцеві, коли необхідно повернути товар належної якості до магазину

Коли необхідно повернути товар належної якості до магазинуНапередодні Нового року та Різдвяних свят кожен з нас знаходиться у приємних турботах як відсвяткувати свята, що приготувати, які подарунки вибрати рідним та близьким.

Досить часто трапляються ситуації, коли ми, придбавши подарунки в магазині й прийшовши додому, розуміємо, що річ нам не підходить з якихось причин (розмір, колір тощо) або наш подарунок не подобається близьким. Всім відомо, що, за Законом України «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів з моменту оформлення покупки справний товар, тобто товар належної якості, який з будь-яких причин не сподобався покупцю, можна повернути. Проте, на практиці повернути такий товар, якщо він без дефектів чи браку, наважуються не всі.

   
   Правова допомога | 👁1523   🗨 (0)

Спадкування за правом представлення

Спадкування за правом представленняОсобливим випадком спадкування є спадкування за правом представлення, передбачене ст. 1266 ЦК.

Суть спадкування за правом представлення полягає в тому, що хоча деякі родичі спадкодавця (його внуки, правнуки, прабаба, прадід, племінники, двоюрідні брати та сестри) не включаються до складу жодної з черг спадкоємців за законом, про те вони не усуваються повністю від спадкування і за певних умов набувають права спадкування.

   
   Правова допомога | 👁1503   🗨 (0)




ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Червоні, жовті чи чорні: які помідори на...

/_pu/71/95990461.jpg

Речі, на які чоловіки звертають увагу на...

/_pu/71/29623762.jpg

Переваги безкаркасних скляних перил

/_pu/70/16571060.jpg

Найкращі ставки на реквізит гравця НФЛ з...

/_pu/71/54565639.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Обробка смородини навесні: чим бризкати ...

/_pu/70/26212100.jpg

5 найкращих ігрових автоматів для риболо...

/_pu/71/09119284.jpg

Секс-игрушки: для кого? Почему? Как их и...

/_pu/71/73784947.jpg

Топ-3 продуктів для сну

/_pu/70/61734948.jpg

Чорний, білий, синій, жовтий чи червоний...

/_pu/71/79759712.jpg

Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg

Joker's Coins: Hold and Win (Playson...

/_pu/71/76362851.jpg