Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Правова допомога Поради спеціаліста Порадник "Поліція під контролем"

✔️ Правова допомога
У розділі матеріалів: 274
Показано матеріалів: 71-80
Сторінки: « назад 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 27 28 вперед »



Встановлення факту належності особі правовстановлюючих документівНепоодинокими є випадки, коли в правовстановлюючих документах, які підтверджують право власності особи на майно та складений у порядку, передбаченому законодавством (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, договір дарування, державний акт на право приватної власності на земельну ділянку, заповіт, свідоцтво про право на спадщину та інші документи, що підтверджують виникнення, перехід та припинення права власності) прізвище, ім’я, по батькові, місце і час народження особи, що зазначені в документі, не збігаються з ім’ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або паспорті. В таких випадках громадянин позбавлений можливості вільно розпоряджатися своїм майно.

   
   Правова допомога | 👁961   🗨 (0)

Що робити якщо ви втратили роботу?Так сталось, що ви втратили роботу. При чому не заплановано, коли звільняєшся, і не маєш іншого варіанту працевлаштування. Це завжди стрес і розпач, що не дозволяють реально оцінити свої можливості. А вихід є !

Перш за все, звернення до центру зайнятості, який надасть безоплатні послуги з пошуку нової роботи, плануванні кар’єри шляхом професійної підготовки чи перепідготовки, призначить матеріальну допомогу по безробіттю тощо.

   
   Поради спеціаліста | 👁1232   🗨 (0)

Допомога по безробіттю: умови отримання та строки виплатиТак сталось, що ви втратили роботу. При чому не заплановано, коли звільняєшся, і не маєш іншого варіанту працевлаштування. Це завжди стрес і розпач, що не дозволяють реально оцінити свої можливості. А вихід є!

Перш за все, звернення до центру зайнятості, який надасть безоплатні послуги з пошуку нової роботи, плануванні кар’єри шляхом професійної підготовки чи перепідготовки, призначить матеріальну допомогу по безробіттю тощо.

   
   Поради спеціаліста | 👁908   🗨 (0)

Одружитися у 16 років можна, але за певних обставинЗгідно із Сімейним кодексом України чоловікам та жінкам дозволено одружуватися  з 18 років. Особи, які бажають створити сім"ю, мають досягти шлюбного віку на день реєстрації шлюбу.

Однак іноді молоді люди мають бажання одружитися раніше. У таких випадках вони повинні звернутися з відповідною заявою до суду. Якщо особі виповнилося 16 років і встановлено, що це відповідає її інтересам, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб.

   
   Поради спеціаліста | 👁929   🗨 (0)

Результати роботи Гребінківського бюро правової допомоги за три роки функціонування на території районуТри роки тому в районних центрах, селищах та містах розпочали свою роботу бюро правової допомоги, метою створення яких стало підвищення правової обізнаності громад, забезпечення конституційного права кожної особи на отримання правової допомоги.

1 вересні 2016 року розпочало свою роботу і Гребінківське бюро правової допомоги, яке є самостійним відділом Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – місцевий центр) та у своїй роботі підпорядковується, є підзвітним та підконтрольним директору місцевого центру. 

   
   Правова допомога | 👁1333   🗨 (0)

Як отримати право на шлюб неповнолітнім?Право на створення сім’ї має особа, яка досягла шлюбного віку. Саме на підставі шлюбу створюється сім’я  чоловіком та жінкою, які мають намір любити і поважати один одного, спільно проживати,  надавати взаємну допомогу, виховувати дітей, нести спільну відповідальність за їх майбутнє.

Сімейний кодекс України встановив шлюбний вік для чоловіків та жінок у вісімнадцять років.  Вони мають досягти повноліття на день реєстрації шлюбу. Жінки і чоловіки, які досягли повноліття, мають право без будь-яких обмежень за ознакою раси, національності або релігії одружуватися і засновувати родину. При цьому вони мають однакові права на шлюб.

   
   Правова допомога | 👁1045   🗨 (0)

Щодо колективної власності на землю, землекористування земель с/г призначення та відвертання рейдерства01.01.19 р. набув чинності Закон від 10.07.18 р. № 2498 - VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування в масивах земель сільськогосподарського призначення, відвертання рейдерства і стимулювання зрошування в Україні"

   
   Правова допомога | 👁863   🗨 (0)

Види щорічних відпустокСтаттею 4 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки) установлені такі види щорічних відпусток:
  • основна відпустка;
  • додаткова відпустка за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці;
  • додаткова відпустка за особливий характер праці;
  • інші додаткові відпустки, передбачені законодавством.
Водночас колективним договором, угодою та трудовим договором можуть установлюватись інші види щорічних відпусток.

   
   Правова допомога | 👁1371   🗨 (0)

Права та пільги переселенцівТимчасова окупація Кримського півострова та бойові дії на сході стали серйозним випробуванням для країни та спричинили вимушену внутрішню міграцію частини населення. З'явилось поняття внутрішньо переміщених осіб.

Внутрішньо переміщеною особою вважається громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру.

   
   Правова допомога | 👁1089   🗨 (0)

Особливості оформлення спадщини на тимчасово окупованій територіїДо початку  окупації частини території України, питання про оформлення спадщини було стабільним та врегульоване діючим законодавством України. На теперішній час, внаслідок загостреного збройного конфлікту в зоні АТО та окупацією території АРК оформити спадщину, якщо спадкодавець проживав в зоні АТО або Криму неможливо в звичному порядку.

Українські нотаріуси, суди, державні органи влади України на окупованих територіях не працюють, всі документи, видані не уповноваженими органами влади, не мають юридичної сили в Україні.

   
   Правова допомога | 👁1032   🗨 (0)




ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Гортензія восени – різати чи ні

/_pu/71/65163780.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Град повредил автомобиль: что делать и к...

/_pu/71/34428699.jpg

Основні підживлення для ґрунту, які повн...

/_pu/71/91598016.jpg

Хто більше переживає після сварки – чоло...

/_pu/71/20854178.jpg

Найкращі ставки на реквізит гравця НФЛ з...

/_pu/71/54565639.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

П'ять ознак того, що ви погана кохан...

/_pu/70/59107736.jpg

Топ тактических кофт: как выбрать лучшую...

/_pu/71/63475496.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Що в жодному разі не можна робити з цибу...

/_pu/70/15989450.jpg